BENU lekáreň

0.  poschodie |  Zdravie a krása

+421 902 535 548

Okrem výdaja liekov zákazníci stále viac hľadajú komplexné poradenstvo a individuálny prístup a preto v BENU lekárňach kladieme dôraz na vysoko kvalifikované služby od skúsených profesionálov. Príďte sa presvedčiť do lekárne na Nivy.

Samoobslužná lekáreň

Nový koncept BENU lekární zlepšuje interakciu medzi zákazníkom a lekárnikom. Samoobslužná zóna lekární dáva zákazníkom príležitosť zoznámiť sa s produktami vizuálne i dotykom, možnosť samostatne sa rozhodnúť o nákupe liekov a produktov pre zdravie a pohodu. Snažíme sa, aby sa zákazníci v našich lekárňach cítili dobre a zároveň im poskytnúť podporu a poradenstvo pri ich výbere.

Široká ponuka liekov a zdravotníckych pomôcok v Benu

Ponuka lekárni Benu nemá limity iba na predpísané liečivá. Nájdete tu voľnopredajné lieky, výživové doplnky, kozmetiku a starostlivosť o telo, produkty pre matku a dieťa - potreby na kŕmenie a dojčenie, zdravú výživu, čaje, bylinky, veterinárne produkty a tiež zdravotnícke pomôcky.

„Každý deň sa starám o svojich blízkych. Musím toho stihnúť veľa a času pre seba mi ostáva len málo. Preto sa opieram o profesionála a priateľa, ktorý presne vie, čo potrebujem. Preto chodím do BENU lekárne.“

Radi vás uvidíme v našej lekárni Benu na Nivách, každý deň od deviatej ráno do deviatej večer.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo