MUNIČÁK

0.  poschodie |  Voľný čas a zábava

Spoločnosť Muničák aktívne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov a za tento čas vybudovala sieť predajní a eshop zameraný na outdoor, military, airsoft a survival.

Outdoor shop  alebo Army shop 

V predajni Muničák nájdete všetko pre outdoor, airsoft, bushcraft, survival a iné vaše dobrodružstvá.
Do prírody sa vybavíte kvalitným a odolným oblečením, ktoré zvládne aj drsnejšie podmienky či nepriaznivé počasie. Všetku výbavu si odnesiete v batohu a to vrátane dobrého jedla, ktoré si pripravíte hocikde či už vo variči alebo pomocou špeciálneho ohrevu. Okrem oblečenia v predajni Muničák nájdete aj výstroj na airsoft, ale aj do reálnych podmienok. Napríklad nosiče plátov, ochranné okuliare, sumky, pouche, ochranu sluchu aj ochranu očí a nesmú chýbať aj kvalitné airsoftové zbrane.

Servis zbraní a kvalitné poradenstvo v Muničák

Okrem toho Muničák ponúka špecializované služby ako servis zbraní, brúsenie nožov a výrobu personalizovaných ID známok (dog tags). Obchod spolupracuje s renomovanými značkami ako Alpha Industries, Helikon-Tex, Direct Action, Cold Steel, Ek Archery, Specna Arms, Spyderco, Victorinox, Zero Tolerance, Olight, LOWA, Umarex, ICS, Tokyo Marui, WE a mnoho ďalších.
V predajni Muničák vám so všetkým rád poradí vyškolený personál či už idete na nákup svojej prvej airsoftovej výbavy, chystáte sa na túru, strelnicu alebo hľadáte kvalitný nôž na každý deň. Muničák je skvelým miestom na výber darčeka pre každého muža. Na svoje si prídu aj ženy či deti, ktoré majú rady dobrodružstvo a pobyt v prírode.

Najdostupnejší military shop

Vďaka bohatým skúsenostiam a exkluzívnym partnerstvám s dodávateľmi môže Muničák ponúknuť mimoriadne atraktívne ceny, ktoré patria k najnižším na Slovensku. Navyše si mozete v Muničáku uplatniť garanciu najnižšej ceny. Stačí, keď im ukážete ponuku iného slovenského obchodu, kde tovar majú skladom za nižšiu cenu. Príďte sa presvedčiť do predajne Muničák v centre Nivy.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo