Nuttery & PIJO BIO

2.  poschodie |  Supermarket, potraviny a delikatesy

Map pin icon

Nuttery + PIJO BIO = veľa zdravých a chutných potravín! Zdravé a k tomu BIO potraviny pre všetkých s intoleranciou lepku a laktózy nakúpite aj v NC Nivy.

Zdravé a k tomu Slovenské  - BIO potraviny

Slovenská značka NUTTERY sa špecializuje na poctivú výrobu rastlinných výrobkov bez chemických konzervantov, laktózy či lepku. Poctivo vyrába zdravé potraviny, ktoré sú zo surovín, prevažne v BIO kvalite. Zdravé potraviny z produkcie Nuttery slúžia pri každodennej tvorbe sladkých a slaných jedál, ako pre dospelých tak aj pre deti, športovcov a pre všetkých s intoleranciou.

Nie je to len BIO obchod

Bez laktózy, lepku, aróm a konzervantov, ale s perfektnou chuťou a zdravými ingredienciami, taká je ponuka BIO potravín Nuttery & PIJO BIO v nákupnom centre Nivy. Spojili sme sa, aby ste na jednom mieste našli zdravé potraviny - miešané mandľové jogurty, rastlinné mlieka, chrumkavú granolu, 100 % bio svieže ovocné šťavy, ľadové čaje aj ovocné sirupy bez cukru a vegánsky parmezán vytvorený v spolupráci s blogerkou ReBarbora. Pozrite si pozorne naše etikety, bezlaktózové, rastlinné nápoje Nuterry sú vyrobené na Slovensku.

Všetky výrobky PIJO BIO sú navyše balené v skle, vďaka čomu je radosť ich recyklovať.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo