Lidl

-1.  poschodie |  Supermarket, potraviny a delikatesy

0800 005 095

V predajni Lidl na Nivách, o rozlohe 1 500m2 nájdete všetko, čo potrebujete. Okrem kvalitných potravín za výhodné ceny si môžete vybrať aj zo širokej ponuky spotrebného tovaru.

Obľúbené ponuky z Lidl letáka

Ponuka tovaru v Lidl sa pravidelne obmieňa, týka sa to samozrejme hlavne tematického tovaru v špeciálnej ponuke - ako obuv, športové oblečenie, záhradné náradie, domáce spotrebiče a ďalšie zaujímavé produkty, vždy so zárukou kvality a nízkych cien. Ponuka tovaru v Lidl je na týždeň a tovar sa pravidelne obmieňa. Môžete si byť istí, že Lidl leták na budúci týždeň bude mať celkom iné skvelé ponuky ako ten, ktorý je aktuálny teraz.

Prečo nakupovať v Lidl

V predajni Lidl sa nachádza vlastná pekáreň a samozrejme kávomat s certifikovanou Fairtrade kávou. Nechýba tu ani úsporná LED technológia v osvetlení, úplne nový a svieži instore dizajn.
Rýchly a pohodlný nákup je v Lidli samozrejmosťou, pre ešte rýchlejšie vybavenie sú pre zákazníkov pripravené samoobslužné kasy. V predajni sú inštalované špeciálne vzduchotechnické filtre zachytávajúce vírusové mikročastice, kompakter pre výkup plastových obalov a plechoviek, elektronické cenovky v sortimente ovocia a zeleniny a tiež digitálna vitrína. Rovnako ako vo všetkých predajniach Lidl sa aj tunajší zákazníci budú môcť každým nákupom zapojiť do zbierok v rámci projektu "Podeľ sa a pomôž".

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0800 005 095

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo