Björn Borg

1.  poschodie |  Športové oblečenie a potreby

0910 503 446

Značka Björn Borg vám ponúka dokonale padnúce a vysoko kvalitné športové oblečenie s jedinečným dizajnom a výbornou funkčnosťou. Dizajnové a nadčasové kúsky nájdete aj v predajni na Nivách.

Športove oblečenie Björn Borg

Z tenisovej legendy sa zrodila legenda športového oblečenia švédskej značky od tenistu Björn Borg. Od roku 1984 vyrába oblečenie pod vlastnou značkou s osobitným štýlom pre športové scény plné vášní a života. Björn Borg prepája športový a fashion svet. Jadrom kolekcii je pánske a dámske spodné prádlo, ponúkame ale tiež štýlové voľnočasové a športové oblečenie, topánky a doplnky.

Jedinečnosť oblečenia Björn Borg

Björn Borg nie je len značka zdieľajúca tenistovo meno. Björn Borg dokázal, že robiť veci rozdielne, je oveľa príťažlivejšie než hrať v bezpečnej zóne. Pozornosť detailom a funkcionalite oblečenia je to, čo robí Björn Borg jedinečným a obľúbeným. Tento prístup je podstatou dnešnej prevažne športovej značky oblečenia Björn Borg. Je to svetovo uznávaná značka vďaka používaniu vysoko kvalitných funkčných materiálov, skvelo padnúcim strihom, eco – friendly prístupu i sledovaniu najnovších trendov.

Príďte sa presvedčiť do našej predajne na Nivách v Bratislave. Sme tu pre vás každý den od deviatej rána do deviatej večer.

Toto je Björn Borg

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0910 503 446

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo