SPP

0.  poschodie |  Služby

0850 111 363
Map pin icon

Zákaznícke centrum SPP prináša prepojenie služieb s modernými technológiami.  Uz aj na Nivách vybavíte všetky záležitosti týkajúce sa zmlúv, faktúr, odpočtov alebo akýchkoľvek iných otázok.

SPP v Nivy centre pre vás

V našom novom modernom, interaktívnom a „zelenom“ zákazníckom centre Slovenského plynárenského priemyslu na nivách získate všetky informácie týkajúce sa našich produktov a služieb v oblasti dodávky energií, energetického poradenstva, či smart riešení pre vašu domácnosť. Vybavíte v ňom všetky záležitosti týkajúce sa zmlúv, faktúr, odpočtov alebo akýchkoľvek iných otázok.

Vitajte v Zákazníckom centre SPP!

Zákaznícke centrum SPP prináša prepojenie služieb s modernými technológiami. Už pri vstupe vás privíta veľkorozmerná LED stena so základnými informáciami o našich produktoch a službách. To, čo potrebujete, vybavíte pomocou našich skúsených kolegýň a kolegov, ale aj prostredníctvom novej samoobslužnej zóny.  V SPP sme papierové dokumenty nahradili tabletmi. Udržateľný prístup pri jeho zariaďovaní podčiarkujú aj ekosvety s ponukou SPP, ktoré nahrádzajú tradičné letáky, či plagáty. Samozrejmosťou je tiež možnosť jednoducho sa zaregistrovať a vrátiť sa vybaviť čo potrebujete do zákazníckeho centra SPP vo vybranom čase. O tom, že prichádzate na rad vás bude informovať notifikačná SMS správa.

Príďte do SPP s vašimi najmenšími 

Návšteva nášho zákazníckeho centra SPP nebude nuda ani pre deti. K dispozícii im je tablet s hrami a kvízom, či špeciálne montessori panely. Tešíme sa na vašu návštevu denne od deviatej ráno do deviatej večer.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo