Slovenská pošta

0.  poschodie |  Služby

02/53 41 90 05

Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a vo východnej Európe. Na Slovensku pôsobí prostredníctvom 1 449 pobočiek a viac ako 141 balíkoboxov. Najbližšie to mate do Pošta Nivy.

Nová moderná pošta v centre Nivy

Pobočka Slovenskej pošty Bratislava 24 v Nivách patrí medzi najmodernejšie na Slovensku. Obyvateľom Bratislavy nielen zo širokého okolia a aj návštevníkom hlavného mesta prinesie nie len poštové služby, ktoré budú k dispozícii sedem dní v týždni (teda vrátane víkendov). Okrem celého portfólia poštových produktov a poštových služieb ako posielanie rôznych druhov listov, balíkov, peňažných služieb a pod. si zákazníci budú môcť vyzdvihovať oznámené zásielky (ak ich doručovateľ nezastihne doma) či zriadiť si a využívať P.O. Box. 

Pošta nivy je tu pre vás

Tím pracovníčok a pracovníkov Slovenskej pošty, a.s., v Nivách sa teší na vašu návštevu! V centre Nivy nájdete poštu otvorenú denne od 8, 00 do 20,00 hod.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo