SATUR

0.  poschodie |  Služby

V SATUR máme pre vás najširšiu ponuku letných dovoleniek, ale aj poznávacích zájazdov v renomovaných hotelových sieťach, plavby, wellness pobyty, lyžovačky, exotiku a Exclusive hotely pre najnáročnejších.

Bezstarostná dovolenka? SATUR

V Satur vás už viac ako 100 rokov balíme na nezabudnuteľne prázdniny. V pobočke SATUR na Nivách si môžete osobne vybrať z našej SATUR ponuky – čaká na vás bezkonkurenčná dovolenka za skvelé konečné ceny do obľúbených letných destinácií, ako Cyprus, Turecko, Grécko, Egypt, Taliansko, Bulharsko či Chorvátsko.

First minute či last minute dovolenka

First minute dovolenky pri mori sú v SATUR plné slnka a zliav až do výšky 40%. Očakávajte neočakávane  - výhodné ponuky pre exotické destinácie a luxusné hotely, ktoré boli pôvodne mimo váš rozpočet. Do našej ponuky first minute zahŕňame obľúbené destinácie ako Egypt, Turecko či Grécko, Zanzibar, Omán a ďalšie, kde za slnkom môžete vycestovať takmer celý rok. Ak chcete dovolenkovať na konci sezóny, alebo ste pripravení sa zbaliť už zajtra na ultra last minute, v SATUR máme pre vás nekonečnú ponuku last minute. Patria sem aj destinácie dovoleniek, o ktorých ste len snívali - Maldivy, Mexiko, Dominikánska republika Seychely, Maurícius alebo Omán.

Omán, Zanzibar a ďalšie úžasné prázdniny so Satur

Exotická dovolenka v Ománe, na Seychelách, Zanzibare či v Dubaji, je cez CK SATUR pre vás bezstarostnou dovolenkou. O vaše deti a zábavu sa postarajú naši skvelí animátori, rodinného klubu Planet FUN. Záleží nám na tom, aby ste si naozaj užili bezstarostnú dovolenku a začali sa tešiť na tú ďalšiu.

Dovolenky šité na mieru

Vyberiete si exotický zájazd spojený s komfortným poznávaním, ajurvédické, meditačné pobyty, golfové dovolenky či safari v Afrike? Alebo plánujete romantické zásnuby, či svadbu na pláži? V SATUR máme skrátka dovolenky šité na mieru, podľa vašich predstáv.

Tešíme sa na vás v našej novej pobočke SATUR na Nivách.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo