NAIL INSTITUTE & THAI MASSAGE

0.  poschodie |  Služby

0948 868 686
Map pin icon

Ak hľadáte relaxačný zážitok po náročnom dni, určite by ste mali vyskúšať thajskú masáž. Doprajte si okrem pedikúry a manikúry skvelú thajskú masáž priamo na Nivách!

Thajská masáž na Nivách

Táto tradičná forma masáže pochádza z Thajska a je známa svojimi blahodarnými účinkami na telo i myseľ. A ak hľadáte miesto, kde si doprajete tento zážitok priamo v centre mesta, nemusíte hľadať ďalej. Priamo v centre Nivy v Bratislave sa nachádza salón thajskej masáže s názvom NAIL INSTITUTE & THAI MASSAGE, ktorý ponúka nielen thajskú masáž, ale aj mnoho ďalších typov masáží, ako napríklad olejovú masáž, reflexnú masáž chodidiel a iné. Thajská masáž je jedinečná v tom, že využíva kombináciu tlakových techník a pasívneho rozťahovania, čím sa zlepšuje krvný obeh a uvoľňujú sa svaly. Táto masáž môže pomôcť s rôznymi problémami, ako napríklad bolesti chrbta, stres a úzkosť, ale aj s nespavosťou. Okrem týchto fyzických účinkov môže thajská masáž tiež prispieť k relaxácii a uvoľneniu mysle. V salóne NAIL INSTITUTE & THAI MASSAGE na Nivách si môžete vybrať z rôznych typov thajskej masáže, ktoré sa líšia intenzitou a technikami.

Doprajte si prvotriednu starostlivosť

Doprajte si okrem masáží aj kvalitnú starostlivosť o ruky a nohy. V rámci ponuky manikúry a pedikúry používajú kvalitné prípravky, ktoré vaše nechty na rukách a nohách spevnia a zjemnia. Po tejto starostlivosti o vaše končatiny si môžete dopriať ešte väčšie potešenie - thajskú masáž. 

Ak chcete dopriať svojmu telu a mysli príjemný relaxačný zážitok, navštívte salón NAIL INSTITUTE & THAI MASSAGE.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo