IQOS

0.  poschodie |  Služby

Vitajte v IQOS predajni, nájdete tu všetko pre fajčiarov a vaping, vrátane príslušenstva či tabakových náplní a náplní do elektronických cigariet.

Elektronická alternatíva ku klasickým cigaretám 

V našej predajni predstavujeme a predávame elektronické zariadenie IQOS z kategórie výrobkov na zahrievanie tabaku a vaping, vrátane príslušenstva či tabakových náplní a náplní do elektronických cigariet. IQOS umožňuje dospelým užívateľom vychutnať si skutočnú chuť tabaku, bez dymu a popola. V porovnaní so štandardnými cigaretami je IQOS lepšia voľba, aj keď nie je bez rizika. Najlepšou voľbou je prestať užívať akékoľvek tabakové výrobky.

IQOS predstavuje alternatívu pre dospelých fajčiarov, ktorí hľadajú spôsob, ako znížiť škodlivé účinky fajčenia. Napriek tomu, že niektoré štúdie naznačujú potenciálne znížené riziká v porovnaní s klasickými cigaretami, je dôležité si uvedomiť, že používanie IQOS nie je bez rizika. Hoci je IQOS potenciálne menej škodlivý ako fajčenie klasických cigariet, dlhodobé zdravotné účinky používania zahrievaného tabaku ešte nie sú dostatočne preskúmané.

Vaše IQOS na Nivách

Na čo sa môžete v IQOS butiku tešiť, pokiaľ ste dospelý fajčiar?

  • Ústretový a ochotný personál, ktorý Vám poskytne všetky dôležité informácie o IQOS.
  • Budete mať možnosť IQOS vyskúšať priamo u nás na mieste, v prípade záujmu aj zakúpiť. Pokiaľ už ste majiteľom svojho IQOS, náš personál vám ohľadne IQOS s radosťou poradí v akejkoľvek situácii.
  • Viete si u nás samozrejme kúpiť všetky tabakové náplne, ktoré sa s IQOS používajú a všetky varianty príslušenstva IQOS, ako napríklad, elektronické príslušenstvo, farebné kryty, obaly a mnohé ďalšie.
  • Môžete priniesť na vrátenie nepotrebné alebo poškodené zariadenia, použité tabakové náplne a náplne do elektronických cigariet k recyklácií.

Predajňu tabaku a potrieb pre fajčiarov IQOS nájdete na prízemí, vedľa YEME.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo