Hydrotour

0.  poschodie |  Služby

02/32 63 00 03

Ponukou rodinných dovoleniek, spolu s animačným tímom Klub Leto, je cestovná kancelária Hydrotour pripravená urobiť vašu dovolenku nezabudnuteľnou. Smelo navštívte pobočku na Nivách.

Aj NIVY sú plné letných dovoleniek

Cestovaná kancelária Hydrotour prináša radosť dovolenkami od roku 1994. Sieť pobočiek, táto obľúbená cestovná kancelária, rozširuje o ďalšiu prevádzku, v obchodnom centre Nivy v Bratislave. Hydrotour letná ponuka zahŕňa obľúbené dovolenkové destinácie, s tradične vynikajúcimi službami, ponúkanými v prestížnych hoteloch, v Jordánsku, v Turecku, na Južnom i Severnom Cypre, v Grécku, v Bulharsku, v Taliansku, v Španielsku, na Kapverdských ostrovoch, v obľúbenom Ománe a v množstve ďalších.

Rodinná dovolenka plná zábavy

S animačným tímom Klub Leto je cestovná kancelária Hydrotour pripravená urobiť vašu dovolenku nezabudnuteľnou. Ponúka komplexný program zábavy nielen pre deti, so širokou ponukou aktivít, a to aj v prípade last minute. Ponuka zájazdov na poslednú chvíľu umožňuje vychutnať si rovnako kvalitné, starostlivo vyberané destinácie a dovolenky za nižšie ceny, všetko vďaka vášmu last minute - flexibilnému rozhodnutiu.

Túžba zažiť leto po celý rok sa v Hydrotour mení na skutočnosť, a to vďaka nekončiacej ponuke dovoleniek a vynikajúcim službám.
Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo