FixServis

0.  poschodie |  Služby

+421 222 133 399
Map pin icon

FixServis je expresná oprava mobilov, notebookov, PC, elektro-kolobežiek a ostatnej elektroniky rôznych značiek – aj na počkanie. Diagnostiku zariadenia vám vykonajú ZDARMA aj na Nivách.

Rýchla oprava vo FixServis

FixServis je expresná oprava mobilov, notebookov, PC, elektro-kolobežiek a ostatnej elektroniky rôznych značiek, aj na počkanie. Diagnostiku zariadenia vám v prevádzke Nivy v Bratislave vykonajú ZDARMA.

Ak potrebujete servis pre iPhone, mobil, notebook, TV, kávovar alebo inú elektronik, FixServis v nákupnom centre Nivy je pripravený pomôcť, v najkratšom čase, za bezkonkurenčné ceny. Nezáleží na veľkosti požadovaného servisu ani typu opravy.

Rýchla oprava iPhone

Certifikovaný odborníci vo FixServis vám poskytnú profesionálny záručný, aj pozáručný servis, rýchlo a kvalitne. Špecializovaný prémiový servis pre smartfóny Apple (iPhone, iPad, Macbook), Samsung, Xiaomi, Sony, ale na ďalšie značky sú vždy pripravení. Poskytujú služby aj ako autorizované servisné stredisko značiek Huawei a Honor.

Opravy, servis a bazár telefónov

Okrem servisu elektroniky sa vo FixServis špecializujú aj na predaj náhradných dielov a servisného náradia. V ponuke nájdete aj širokú paletu ochranných skiel a púzdier, ako aj iného príslušenstva na mobilné zariadenia. Nejeden zákazník sa poteší FixBazáru – predaj používaných iPhonov za skvelé ceny.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo