Blesk čistiareň

0.  poschodie |  Služby

02/38 10 32 29

Čistiareň odevov Blesk poskytuje služby chemického čistenia odevov a profesionálneho mokrého čistenia v 10 prevádzkach čistiarní odevov Blesk v Bratislave, teraz aj v centre Nivy.

Čistiareň odevov Blesk

S pomocou špičkovej nemeckej technológie v našej čistiarni Blesk držíme kvalitu čistenia odevov na najvyšších ekologických a technologických štandardoch. Vo všetkých čistiarňach Blesk, novootvorenú v nákupnom centre Nivy nevynímajúc, považujeme za absolútnu prioritu dodržiavanie najprísnejších ekologických noriem v rámci EU, a tým zabezpečenie ochrany prostredia a našich zákazníkov.

Blesk čistiareň odevov pôsobí na trhu od roku 1998. Úspešne dodáva služby chemického čistenia odevov a profesionálneho mokrého čistenia. Našim zákazníkom prinášame službu podľa sloganu, ktorého sa od začiatku držíme: „Kvalitu nesľubujeme, kvalitu dodávame! “

Kvalita služieb čistiarne Blesk

S pomocou špičkovej nemeckej technológie kvalitu čistenia držíme na najvyšších ekologických a technologických štandardoch. V Blesku považujeme za absolútnu prioritu dodržiavanie najprísnejších ekologických noriem v rámci EU a tým zabezpečenie ochrany prostredia a našich zákazníkov.

Naše služby ponúkame v 10 prevádzkach Blesk v Bratislave a 5 prevádzkach v Trnave, Nitre, Banskej Bystrici a Prievidzi, teraz aj v nákupnom centre Nivy.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo