B&B servis

0.  poschodie |  Služby

+421 907 512 530

B&B servis – výroba kľúčov, brúsenie nožníc, zámočník a oprava obuvi, to je predajňa, ktorú radi nájdete v každom nákupnom centre.

Oprava obuvi, brúsenie nožov, výroba kľúčov

Predajňa B&B servis je tu pre vás aj v centre Nivy. Kopírujeme kľúče, vchodové čipy, opravujeme obuv a nie je pre nás problém ani vygravírovanie venovania či dátumu na náramkové hodinky, prípadne výroba pečiatky.
Za kvalitou našich služieb si v  B&B servis stojíme - v oblasti opravy topánok a kopírovania kľúčov pracujeme už viac ako 20 rokov, z toho 7 rokov pod vlastnou značkou.

Gravírovanie darčekových predmetov

V B&B servis reagujeme na požiadavky zákazníkov a preto sme pridali aj veľmi žiadané gravírovanie do kovu, plastu, skla či dreva. Najčastejšie gravírujeme do predmetov určených ako darček – hodinky, zapaľovače, ploskačky, tabatierky, kľúčenky a mnohé iné. Či už vygravírujete dátum, iniciály alebo venovanie, personalizovaný darček s gravírovaním je omnoho cennejší.

B&B servis, nové kľúče aj na počkanie

Nezabudnite, ak máte doma obľúbený pár topánok ktoré stačí len zalepiť a budú ako nové, prípadne vám chýba jeden rezervný kľúč od pivnice, určite sa pri návšteve Nivy centra nezabudnite zastaviť v predajni B&B servis. Základné kľúče kopírujeme na počkanie, v prípade topánok ich máte za hodinku hotové. Tešíme sa na vás.


Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo