Automyčka Express

-2.  poschodie |  Služby

Automyčka Express Nivy je profesionálne autokozmetické centrum pre kvalitné ručné umývanie automobilov v rekordne krátkom čase.

Automyčka Express Nivy - vy nakupujete my sa postaráme o vášho miláčika

Ručná autoumyváreň Express Nivy Bratislava je klasickou auto umyvárňou, ktorá ponúka tradičný prístup k starostlivosti o vozidlá. Jednou z najväčších výhod tejto autoumyvárne je, že poskytuje rôzne služby, ktoré umožňujú zákazníkom zvoliť si presne to, čo potrebujú pre svoje vozidlo. Medzi tieto služby patria napríklad rôzne druhy umývania, vonkajšie a vnútorné čistenie vozidiel, čistenie motorového priestoru a mnoho ďalších, so zameraním na detaily a výsledok čistenia. Kvalitné umývacie prostriedky, špongie a iné pomôcky na umývanie, dôkladná detailná práca sú predpokladom pre vysokú kvalitu výsledku.

Express starostlivosť o vaše auto

Výhodou ručnej autoumyvárne je tiež, že zákazníci majú možnosť diskutovať s personálom a poskytnúť im osobitné pokyny pre umytie vozidla. Ručná Automyčka Express Nivy taktiež prispieva k zachovaniu nášho životného  prostredia. Používa menej vody na umývanie vozidiel ako automatické umyvárne a snaží sa minimalizovať používanie chemikálií, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na prírodu. Týmto spôsobom sa autoumyváreň snaží nielen starostlivo sa starať o vozidlá svojich zákazníkov, ale aj o ekologiu.

Kompletné vyčistenie už za 60 min.

Naše služby so 100% podielom ľudskej práce sú pravidelne certifikované podľa noriem ISO 9001 a ISO 14001. Príďte sa presvedčiť do Automyčka Express Nivy.

Rýchla on-line rezervácia na www.automycka.sk.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo