Víkendové mlsanie

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

+421 905 759 252

Predajňa koláčikov a zákuskov z lokálnych a sezónnych surovín Víkendové mlsanie, ktoré si zamilujete pre spoločne strávene sladké chvíle.

Víkendové mlsanie nie len na nedeľu

Sme Marianna a Miroslav, vždy usmiaty pár, ktorý pre vás pečie s láskou už piaty rok klasické zákusky ale aj modernejšie tartaletky, brownies či pohárikové dezerty. Snažíme sa priniesť vám to najlepšie a preto dbáme na kvalitu a čerstvosť našich koláčikov.

V našej predajni Víkendové mlsanie nájdete širokú ponuku koláčikov, ktoré dodajú atmosféru pekne prestretému slávnostnému stolu a určite vás potešia aj ku každodennej kávičke. Skúste experimentovať, objednať si koláčiky s rôznymi príchuťami a textúrami. Môžu to byť napríklad orechové, ovocné, čokoládové, mäkké, krehké atď. Tým si môžete vychutnať rôznorodé chute a nechať sa prekvapiť. 

Ako funguje víkendové mlsanie?

Vždy, keď je to možné, podporujeme lokálnych dodávateľov. Koláčiky a sezónnu ponuku si môžete objednať vopred a svoju objednávku si vyzdvihnete v Tržnici Nivy alebo si koláčiky vyberiete namieste z ponuky, ktorá je určená k voľnému odberu. V predajni Víkendové mlsanie nám ide to, aby ste si vytvorili príjemný zážitok z jedla a strávili príjemný čas so svojimi blízkymi. 

Tešíme sa na vás v predajni Víkendové mlsanie na Nivách.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo