Mondieu

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

V bistre Mondieu na vás čaká moderná, zážitková gastronómia. Osviežte si deň a vychutnajte si každú chvíľku chutným jedlom a nápojmi pripravenými každý deň z čerstvých surovín.

V Mondieu ide láska cez žalúdok

Oddýchnite si po nákupoch v centre Nivy pri šálke voňavej kávy, čaju, horúcej čokolády alebo načerpajte energiu pri sviežej limonáde či smoothie v reštaurácii Mondieu. Gastrokoncept Mondieu je založený na myšlienke robiť všetko s láskou.  A keďže láska ide cez žalúdok, v Mondieu ponúkame zákazníkom istotu dobrého jedla, skvelého osvieženia pri pohári vína alebo kokteilu, ktorý bezpochyby naplní vaše zmyslové poháriky.

Menu pre každého

V Mondieu si uvedomuje nevyhnutnosť ekologického myslenia. Odráža sa to v našej filozofii a prístupe k eliminácii odpadu, výberu organických surovín a tiež snahe obmedziť konzumáciu mäsa. Samozrejmosťou je pre nás nie len menu s lahodnou ponukou jedál, ale aj zdravých.  Hrdo sa nazývame "Organic Bistro", ulahodíme vám vegetariánskou či vegánskou ponukou a čerešničkou na torte sú naše dezerty. Oslaďte si život delikátnymi raw dezertami, koláčikmi, palacinkami a ďalšími neskutočnými dobrotami v bistre Mondieu na Nivách.

All you eat is love.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo