Kinka Ramen

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Kopa čerstvých ingrediencií, veľká lyžica autentickosti a plná hrsť lásky. Také sú polievky Ramen v Kinka Ramen na Nivách.

Menu v Kinka Ramen

Ramen - ikona japonskej kuchyne a jedlo, ktoré sa stalo celosvetovým fenoménom. Táto jednoduchá, no bohatá polievka má svoj pôvod v Japonsku a postupne si získala popularitu po celom svete, kde sa stala obľúbeným pokrmom pre mnohých. Vieme to aj my v Kinka Ramen na Nivách.  Príďte sa presvedčiť, že lepší recept na pravý japonský ramen ste ešte neskúsili. Varíme ho tak, aby vám zahrial nielen žalúdok, ale aj dušu. Od prvého sústa po poslednú kvapku!

Okrem vynikajúcej polievky na vás v ponuke nášho menu nájdete aj chrumkavé gyoza, alebo sladucke mochi ako dezert.

Príbeh Ramenu

Ramen má hlboké korene v japonskej kuchyni. Jeho základ tvorí varený vývar, ktorý sa obvykle pripravuje z kostí, mäsa alebo rybieho vývaru, spolu s kombináciou zeleniny a korenia. Dôležitým prvkom polievky ramen je tiež „tare“, zmes rôznych prísad, ktorá dáva ramenu jeho charakteristickú chuť a štruktúru. Existuje množstvo variácií ramenu po celom svete, každá s vlastným regionálnym štýlom a príchuťou. Ponuka nášho menu vás nesklame. V Kinka Ramen máme pre vás polievku ramen s vývarom z bravčových kostí, sójový vývar, miso či kurací vývar.

Ramen nie je len o jedle samotnom, ale aj o celkovom zážitku. Príprava ramenu môže byť umenie a niektorí šéfkuchári sa venujú jeho dokonalosti roky. Je to jedlo, ktoré dokáže zjednotiť kultúry a spájať ľudí cez lásku k jedlu. Príďte sa k nám presvedčiť.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo