Groof bistro

5.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Groof bistro je jedinečný koncept na zelenej streche nákupného centra Nivy. Nakupovaniu, ale hlavne oddychu s priateľmi a zábave, hlavne počas letnej sezóny, dodáva novú dimenziu.

Príďte do Groof bistra na zelenej streche Nív

Groof sa nachádza na zelenej streche nákupného centra Nivy, kde okrem relaxu nájdete miesto pre šport, pohodlie a zábavu s deťmi. Groof bistro je tu pre všetkých, ktorí hľadajú balans a kombináciu ako stráviť čas uprostred mesta nakupovaním, oddych pri dobrom jedle, v naručí mestskej zelene, a to všetko na čerstvom vzduchu.

Ponuka jedál v Groof bistre

V ponuke Groof bistra nájdete znamenité jedlá priamo z grilu, naše alko aj nealko cocktaily, osviežujúce limonády a mnoho ďalšieho. Menu Groof Bistra počas roka obmieňame, vždy podľa sezónnosti, kedy je chuťový profil surovín na vrchole. Spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi, s vysokým štandardom a dôrazom na udržateľnosť a ekológiu. Jedlo u nás pripravujeme na ohni, lebo ako zvykneme hovoriť, oheň je to najlepšie korenie…

Nájdete u nás vždy príjemný prístup a pohodovú atmosféru. Groof bistro je vonkajším terasovým bistrom, takže otváracie hodiny ovplyvňuje počasie a sezónnosť. Príďte si vychutnať dobré jedlo, slnečné lúče a zrelaxujte v Groof.

Uvidíme sa na zelenej streche.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo