CHILANTRO

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Mexický street food – Chilantro: vyberte si z chuťoviek ako napríklad mexický bowl, chilli con carne burrito, kuracie, hovädzie či jackfruit taco, nachos, pastrami sendvič alebo wrap.

Mexická reštaurácia Chilantro

V Chilantro sme začínali v lete 2017, ako streetfoodový koncept na jednom z dvorov v centre Bratislavy. Našim cieľom bolo ponúknuť zákazníkom skvelé jedlo v príjemnej atmosfére. To sa doteraz nezmenilo, avšak zmenili sme priestory a zdokonalili koncept tak, aby sme vám dopriali širšiu ponuku a rýchlejšiu obsluhu s autentickou chuťou mexickej kuchyne.

Názov Chilantro v sebe spája viacero významov. Koriander a chilli, ako chute špecifické pre mexické jedlo, ale tiež "chill out" pre pohodu, s ktorou vás obslúžime.

Kuracie burrito alebo tacos?

Základnými kameňmi našej filozofie v Chilantro sú pestrosť, vyváženosť, čerstvosť a rýchlosť. Zo širokej ponuky jedál v Chilantro si každý vyberie a príde na svoje. Radi privítame všetkých, mäsožrútov, vegánov, bezlepkových, bezlaktózových, alebo jednoducho tých ktorým nechutí koriander, či tých ktorých štípe už len pomyslenie na cibuľu. Z nasej bohatej ponuky jedál si vyberie každý. Čerstvosť a rýchlosť podávania je našou ďalšou prioritou.

Zastavte sa ešte dnes a objavte celú ponuku chutných mexických jedál v Chilantro na Nivách.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo