Bubble Milk Tea

-1.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Zavítajte do novootvorenej pobočky Bubble Milk Tea na -1. podlaží priamo na Nivách!

Bubble Tea Nivy

Pitie nápojov je odpradávna spájané nie len s prostriedkom na uhasenie smädu, ale aj ako kultúrny fenoménom a spôsob preskúmania nových chutí. Pitie a kávy a čajov má rovnako aj svoj sociálny rozmer. Jedným z najnovších hitov v oblasti nápojov, ktorý osviežuje a nadchne milióny ľudí po celom svete, je Bubble Milk Tea. Tento nápoj spája tradíciu s moderným štýlom a prináša nielen lahodnú chuť, ale aj zábavný zážitok pre všetky zmysly.

Nechajte si u nás pripraviť najlepší Bubble Milk Tea

Príprava Bubble Milk Tea si vyžaduje niekoľko krokov. Tradične je potrebné postupovať týmto procesom: čierny čaj sa najskôr varí a následne sa pridáva mlieko. Zmes sa potom ochladí, prípadne dochutí cukrom alebo sirupom. Bubble Milk Tea by nebol kompetný bez perličkových guličiek, ktoré sa varia v horúcej vode a cukre, kým nezískajú správnu konzistenciu. Potom sa pridávajú do čaju, čím vzniká jedinečný nápoj s kombináciou horúceho a chladného.

Milktea pre každého

Bubble Milk Tea sa stal svetovým fenoménom a obľúbeným nápojom medzi mladými aj staršími. Jeho popularita stúpla vďaka sociálnym médiám, kde sa fotografie tohto lahodného nápoja stali takmer neodmysliteľnou súčasťou postov. Rôzne varianty Bubble Tea vznikli s pridaním rôznych príchutí, sypaných či koktailových ingrediencií, aby vyhovovali rôznym vkusom. Príďte si nájsť svoj obľúbený Bubble Milk Tea do našej predajne na Nivách.

Ak zbožňujete čaje, toto musíte vyskúšať! Ochutnajte fantastické nápoje od Bubble Milk Tea a potešte svoje chuťové poháriky!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo