Office Shoes

1.  poschodie |  Obuv

0915 815 232
Office shoes - predajna obuvi OC Nivy

Predajňa obuvi Office Shoes ponúka štýlové dámske, pánske a samozrejme aj detské topánky, presne tie značky, ktoré máte radi! Obľúbená predajňa obuvi od teraz aj  v nákupnom centre Nivy.

Nie len tenisky, Office shoes má obuv do každého počasia a na každú príležitosť

Office shoes nie je len obyčajná predajňa obuvi, vedie o tom všetci jej fanúšikovia. Okrem širokého výberu topánok, tenisiek, topánok na podpätku, kotníkovú obuv, chelsea boots, legendárne yellow boots, čižmy, gumáky a vodeodolnú obuv, čižmy pre dámy, rovnaké portfólio, vrátane športovej obuvi, tu čaká na pánov. Topánky na každý deň, stýlové aj takmer ortopedická obuv značky Birkenstock, obľúbená značka sneekers Converse, Dr. Martens, Gant, Calvin Klein, Polo Ralph Lauren a mnoho ďalších, za skvelé ceny.

Viac než len predajňa obuvi

Predajňa Office Shoes v OC Nivy je druhou najväčšou predajňou obuvi tejto siete v Bratislave. Je obľúbená aj vďaka novému, modernému štýlu v ktorom sa celé nákupné stredisko prezentuje.  Najmódnejšie svetové značky topánok pre voľný čas, do spoločnosti, obuv na turistiku, do práce aj na doma. To všetko nájdete práve v Office Shoes.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0915 815 232

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo