Ecco

1. poschodie |  Obuv

+421 917 516 932
Map pin icon

Doprajte si mimoriadne kvalitnú a pohodlnú obuv dánskej značky ECCO, ktorú nájdete už aj na Nivách. V predajni nájdete nielen obuv na bežné nosenie, ale aj do kancelárie, športovú kolekciu, módne kabelky a obuv pre deti.

Značka obuvi ECCO

Značka ECCO bola založená už v roku 1963, a dnes je popredným svetovým výrobcom obuvi, ktorého práca je založená na kvalitnom remeselnom spracovaní prvotriednych materiálov.

Spoločnosť ECCO je jednou z mála, ktoré vlastnia a riadia každý jeden krok výroby topánok. V ECCO, s minimalistickým škandinávskym dizajnom, ide štýl vždy ruku v ruke s pohodlím! Vytvorenie jednoduchej, špičkovej a vynikajúco spracovanej obuvi je možné vďaka použitiu vyspelej technológie výroby obuvi. Výsledkom je maximálne pohodlná obuv, ktorá kopíruje krivky chodidla a poskytuje oporu pri každom kroku.

Rôznorodosť produktov obuvi ECCO

V predajni ECCO nájdete pohodlné topánky na každú príležitosť. Rozdelenie na dámsku, pánsku a detskú obuv zďaleka nepostačuje na popis portfólia. Obchody ECCO majú pre vás topánky do každého počasia a na každú príležitosť: klasické podpätkové lodičky, slip-on, sandále, topánky na golf, tenisky na voľný čas, čižmy aj gora-tex. Okrem obuvi tu nájdete aj štýlové kožené kabelky a rôzne doplnky. Toto všetko priamo v predajni nákupného centra na Nivách.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo