NAY Elektrodom

1.  poschodie |  Elektro, knihy a médiá

+421 2 / 44 555 444

NAY Najväčšieho slovenského predajcu elektroniky nájdete už aj na Nivách vo svojej šiestej predajni v Bratislave.

Obľúbený NAY Elektrodom

NAY Elektrodom nájdete v každom slovenskom kraji. Sieť predajni  - spoločnosti NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky v Slovenskej republike, predajne nájdete v každom kúte Slovenska. 

Nekončiaca ponuka NAY elektro

Ponúka všetko pre vybavenie Smart home - smartfóny, Tv, smart hodinky, hry (gaming), vybavenie pre inteligentnú domácnosť a inteligentné spotrebiče ako aj bežnejšie spotrebiče - Tv, foto, audio, aj hlasové prekladače, mobily, notebooky a PC. Samozrejme v každej NAY predajni nájdete aj práčky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, mikrovlnky a sporáky, rovnako ako i varné dosky a rúry. Ponuka NAY elektro tu však nekončí. Ak potrebujete malé spotrebiče pre starostlivosť o domácnosť - vysávač, kávovar, hriankovač, mixér, holiaci strojček či žehličku na vlasy, vaše potreby budú v NAY uspokojene.

Predajňa NAY Elektrodom teraz aj na Nivách

V predajni NAY Elektrodom na Nivách na vás čaká skvele pripravený tím predajcov, ktorí vám radi pomôžu s výberom. Široký sortiment produktov, samozrejme vrátane obľúbeného hlasového prekladača, a tradične skvelé služby, na ktoré ste zvyknutí v NAY. Navštívte nás a poraďte sa s našimi predavačmi alebo si vyberte na nay.sk a využite predajňu ako výdajné miesto. Tešíme sa na vás na Nivách, denne od deviatej rana do deviatej večer!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo