iStores

1.  poschodie |  Elektro, knihy a médiá

02/35 35 31 43

iStores - najväčšia sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách má na Nivách už svoju tretiu predajňu v Bratislave. Celkovo to je už deviata predajňa na Slovensku.

iStores na Nivách

Predajňa iStores Apple Premium Reseller na Nivách má v ponuke kompletné portfólio produktov Apple, Beats a príslušenstva pre iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a množstvo ďalších. Je veľa dôvodov, prečo by ste našu iStores predajňu mali navštíviť.

Apple store and iPhone store no.1

Široký sortiment technológií: iStores je špecializovaný obchod a nájdete tu produkty od najnovších modelov smartfónov, tabletov, notebookov až po príslušenstvo, slúchadlá, reproduktory a ďalšie zariadenia.

Predajňa iStores poskytuje pomoc pri inštaláciách softvéru, konzultácie, školenia a taktiež autorizovaný servis Apple priamo v predajni. Odborný personál vám poradí, porovná rôzne možnosti a pomôže nájsť riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

iStores poskytuje hands-on skúsenosť: V iStores si môžete produkty vyskúšať a otestovať predtým, než sa rozhodnete ich zakúpiť. Môžete sa presvedčiť o kvalite displeja, výkonu a funkciách priamo na mieste.

Akcie a zľavy na Apple telefóny

iStores často ponúka špeciálne akcie, zľavy a balíčky, ktoré vám môžu ušetriť peniaze pri nákupe nových Apple zariadení a ak by ste mali problémy so zariadením, zakúpeným v iStores, poskytujeme autorizovaný servis Apple priamo v predajni. Príďte sa dozvedieť viac o najnovších technologických trendoch, novinkách v oblasti gadgetov a elektroniky. Predajňa iStores v centre Nivy je ľahko dostupná nielen pre miestnych, ale aj pre návštevníkov mesta vďaka svojej jedinečnej polohe.

Tím certifikovaných Apple expertov vám je denne, od desiatej ráno do deviatej večera, pripravený pomôcť pri výbere toho najvhodnejšieho riešenia a postará sa o skvelý zákaznícky zážitok.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo