DATES MOBILE

0.  poschodie |  Elektro, knihy a médiá

0948 008 404

DATES MOBILE poskytuje široký sortiment produktov a služieb v oblasti mobilných technológií a príslušenstva, koncovým aj firemným zákazníkom, v predajni na Nivách.

Pre nadšencov technologických noviniek

DATES MOBILE je stabilná spoločnosť s dlhoročným pôsobením na slovenskom trhu, ktorej portfólio poteší nielen nadšencov technologických hračiek. Moderné predajne DATES MOBILE alebo dizajnovo nadčasové kiosky nájdete v nákupných centrách po celom Slovensku.

Pravidelne sledujeme novinky zo sveta mobilných zariadení a radi vás obdarujeme častými zľavami a akciami, aby ste sa k nám vrátili aj nabudúce.

Predajňa mobilov a príslušenstva

V DATES MOBILE sa neustále snažíme rozvíjať a rozširovať portfólio našich produktov a služieb a tiež modernizovať naše predajne, aby sme kráčali s dobou a aby sme vo všetkých smeroch uspokojili potreby našich zákazníkov. Poskytuje široký sortiment produktov, mobilných telefónov, smartfónov, tabletov a príslušenstva. DATES MOBILE, v kamenných predajniach aj prostredníctvom e-shopu, okrem predaja produktov poskytuje aj široké spektrum služieb v oblasti mobilných technológií koncovým aj firemným zákazníkom.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0948 008 404

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo