Sizeer

1.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

0911 642 644

Predajňa topánok Sizeer stelesňuje len najlepší výber streetwearu, tenisiek a doplnkov, vždy v súlade s najnovšími trendami a od tých najlepších svetových výrobcov. Značka známa na Slovensku aj na iných európskych trhoch všetkým, pre ktorých streetwear niečo znamená, a tenisky sú základ.

Prečo práve Sizeer 

Sme tu pre vás. V Sizeer vieme, že tenisky sú mimoriadne obľúbeným typom obuvi, ktorý získal veľkú popularitu na uliciach po celom svete. Tento trend si obľúbili nielen ženy, ale aj muži, pretože ocenia ich nadštandardné pohodlie a štýlový vzhľad. Vďaka ich vysokému komfortu a štýlovému dizajnu dokážu oživiť aj najbežnejší outfit a dodá mu jedinečný charakter. Čo sa skrýva za obuvou, známou ako tenisky? A ako ich nosiť, aby ste vyzerali moderne a štýlovo? To všetko u nás v predajniach zistíte. Sizeer je už roky známa fanúšikom streetwearu a tenisiek na Slovensku aj v Európe, ktorí si cenia kvalitu a možnosť výberu – obchodnú sieť v súčasnosti tvorí 200 predajní a internetové obchody v 11 krajinách, ako aj nákupná aplikácia Sizeer na vybraných trhoch. 

Novinky z Nike, Jordan ci New Balance

V Sizeer nájdete na jednom mieste topánky a tenisky  - novinky aj klasiku od Nike, Adidas, Reebok, Converse, Vans, Puma, New Balance, Lacoste, ellesse, New Era, Timberland a mnohých iných - Sizeer začína od tenisiek, ale nimi nekončí... Nájdete tu ponuku najznámejších topánok od najlepších značiek a bez problémov si k nim vyberiete značkové mikiny, joggery, tričká alebo doplnky.

Príďte sa presvedčiť do našej predajne Sizeer v centre Nivy.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0911 642 644

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo