PULL&BEAR

1.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

02/32 14 82 71

Módne oblečenie Pull&Bear je stelesnením mladej, sympatickej a sviežej značky, ktorá je zároveň kozmopolitná, medzinárodná a inovatívna. V Nivy centre nájdete aj túto predajňu.

Módne oblečenie pre mladých

Módna značka Pull and Bear čerpá z najnovších trendov inšpirovaných ulicou. Oblečenie je pre mladých a dynamických ľudí, oddaných svojmu prostrediu, zapájajúcich sa do svojej komunity.

Predajňa Pull and Bear má v ponuke všetko: šaty, topy, nohavice, džínsy, topánky, kabelky, doplnky a mikiny, tričká, košele, bundy, nohavice, jeans Pull&Bear so zameraním na mladistvých zákazníkov dámy aj pánov. Oblečenie pre mladých Pull&Bear je dostupné aj vďaka sezónnym výpredajom.

Pull&Bear oblečenie je stelesnením chic a ležérnosti

Kolekcia oblečenia Pull&Bear je inšpirovaná ľuďmi so záujmom o hudbu, vyjadrujúci sa prostredníctvom umenia a tými čo nedokážu žiť bez najnovších technológií alebo sociálnych sietí. Patria k jednoznačne mestskej generácii, ktorá uteká zo stereotypov a chce sa obliekať pohodlne a ležérne.

Značka kombinuje bezstarostného ducha s prísnymi normami udržateľnosti pre budúcnosť planéty, čo sa prejavilo aj na jej pozoruhodnej kolekcii Join Life.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo