OZETA

1.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

V exkluzívnej predajni OZETA v nákupnom centre Nivy nájdete limitované edície, nadčasovú pánsku kolekciu, ako aj dlho očakávanú dámsku kolekciu ušitú na Slovensku.

Príbeh značky odevov OZETA

OZETA je významnou slovenskou módnou značkou, pôsobiacou na domácom trhu a prinášajúcou módne dámske aj pánske oblečenie už od roku 1939. OZETA ako ju poznáte dnes nadviazala na tradíciu kvalitnej značky pánskych odevov pôvodne vyrábaných spoločnosťou Ozeta v Trenčíne. Svojou výrobnou kapacitou a obchodným prepojením sa radí k významným výrobcom nadčasovej pánskej a dámskej módy v rámci Európy. Postavenie na domácom trhu si značka upevňuje prostredníctvom vlastnej maloobchodnej siete. Sieť značkových predajní ponúka precízne spracované vysoko-kvalitné odevy z materiálov svetových značiek.

Nie len pánske saká

V snahe maximálne vyhovieť požiadavkám zákazníka je v ponuke aj exkluzívna služba šitia na mieru. Medzi hlavné hodnoty značky OZETA patrí kvalita, nadčasové strihy a služby klientom na vysokej úrovni.

Vstúpte do sveta nadčasovej elegancie s Ozeta a nechajte svoj šatník hovoriť o vašej jedinečnosti a štýle. Móda nie je len o oblečení, je to spôsob, ako sa vyjadrujeme, a s Ozeta to môže byť jedinečné umelecké dielo na váš každodenný a tiež spoločenský život - svadobné obleky či obleky na spoločenské udalosti akými sú stužková a svadba.

 V OZETA sme pripravení zaodieť vás aj na každodennú príležitosť. Ponuka pánskej módy je takmer nekončiaca. Nejdete tu: kabáty, plášte, bundy, saká, pulóvre a svetre, nohavice, rifle a košele, rovnako aj polokošele a tričká a voľnočasovú aj spoločenskú obuv.

Dámska móda OZETA

Dámska kolekcia od Ozeta je zoskupením štýlových, ženských kúskov, ktoré zdôrazňujú krásu a silu ženy. Šaty prezentujú kombináciu klasiky a modernosti, zabezpečujúc elegantný vzhľad na každej udalosti - slávnostné šaty, úpletové šaty aj šaty na denné nosenie. Dámske bundy a kabáty odzrkadľujú sofistikovanosť a vkus, pričom kombinujú teplo a pohodlie s nezameniteľným štýlom. Rovnako aj blúzky, saká, tričká, nohavice, sukne - na kolekcie OZETA sa môžete spoľahnúť.

Vstúpte do sveta elegancie s Ozeta aj vy, navštívte nás v našej predajni v centre Nivy - denne od desiatej rána do deviatej večer a cez víkend už o hodinu skôr. Tešíme sa na vás.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo