Ozeta

1. poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

0903 733 812
Map pin icon

Medzi hlavné hodnoty značky dámskeho a pánskeho oblečenia OZETA patria kvalita, nadčasové strihy a služby klientom na vysokej úrovni. Toto všetko nájdete aj na Nivách.

Nadčasová kvalita oblečenia OZETA 

Zastávame názor, že elegancia je krásou, ktorá nevymizne.

OZETA je významnou slovenskou značkou pôsobiacou na domácom trhu už od roku 1939. Nadviazala na tradíciu kvalitnej značky pánskych odevov pôvodne vyrábaných spoločnosťou Ozeta v Trenčíne. Svojou výrobnou kapacitou a obchodným prepojením sa radí k významným výrobcom v rámci Európy. Postavenie na domácom trhu si značka upevňuje prostredníctvom vlastnej maloobchodnej siete.

Odevy šité na mieru 

Sieť značkových predajní OZETA ponúka precízne spracované vysoko-kvalitné odevy z materiálov svetových značiek. V snahe maximálne vyhovieť požiadavkám zákazníka je v ponuke aj exkluzívna služba šitia na mieru. Medzi hlavné hodnoty značky OZETA patria kvalita, nadčasové strihy a služby klientom na vysokej úrovni. V exkluzívnej predajni v nákupnom centre Nivy nájdete limitované edície, nadčasovú pánsku kolekciu : obleky, kabáty, saka, polokošele, trička, ako aj dlho očakávanú dámsku kolekciu ušitú na Slovensku. V Ozete na Nivách nájdete dámske oblečenie v elegantnom prevedení: kabáty, blízky, šaty, nohavice, kostýmy.

Svadobný deň s Ozeta

Oblečieme vás aj na slávnostné príležitosti ako je ples, stužková a maturity či svadba. Ak potrebujete svadobný oblek, košeľu, topánky, alebo doplnky, v Ozete sme pripravení pripraviť vás na svadobný deň vo veľkom štýle. Veľmi dobre rozumieme, aký dôležitý je výber kvalitného materiálu, strihu, ktorý padne na postavu a zabezpečí, aby ste sa v svadobnom obleku cítili pohodlne. Váš svadobný deň je vzrušujúci a stresujúci sám o sebe, preto sa v predajniach sa Ozeta postaráme o to, aby ste sa v našich oblekoch cítili príjemne.


Príďte sa presvedčiť, zverte sa do rúk našich odborníkov v predajni Ozeta na Nivách.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo