Massimo Dutti

0.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

+421 232 148 301

Nechajte sa zviesť nenútenou eleganciou pánskych a dámskych odevov v Massimo Dutti na Nivách! 

O módnej značke Massimo Dutti

Španielska značka Massimo Dutti je patrí do skupiny Inditex (rovnako ako Zara)  a ponúka vysoko sofistikované ale aj ležérnejšie a uvoľnenejšie nadčasové kúsky a oslovuje nezávislých, kozmopolitných a moderných obyvateľov miest.

Elegantná a nevtieravá pánska a dámska móda v Massimo Dutti ulahodí vkusu nezávislých mužov a žien súčasnosti. Špecializuje sa na elegantné a štýlové pánske a dámske oblečenie, ktoré často kombinuje moderné trendy s klasickými prvkami.

Dámske a pánske kolekcie oblečenia Massimo Dutti

V predajniach Massimo Dutti nájdete nadčasové kúsky dámskych kolekcií : šaty, bundy, kabáty, pulóvre, sukne, rovnako aj denim a tiež doplnky aj vône.

Pánska kolekcia Massimo Dutti nijako nezaostáva a v predajniach nájdete všetko: obleky, košele, bundy, nohavice, pulóvre, doplnky ale aj  produkty starostlivosti o telo. Všetky kúsky v Massimo Dutti sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu materiálov a detaily vypracovania odevov.

Príďte sa presvedčiť do predajne Massimo Dutti v CentreNnivy. Sme tu pre vás denne od desiatej rána do deviatej večer, v nedeľu ešte o hodinku skôr.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo