Fjällräven

1.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

+421 948 377 562

Značka Fjällräven otvorila svoju druhú predajňu outdorového oblečenia a vybavenia na Slovensku, priamo v obchodnom centre Nivy.

Nie len outdoor shop - Fjällräven ponúka viac

Švédska značka outdorového oblečenia a vybavenia Fjällräven, ktorá pochádza z malého mesta Örnsköldsvik vo Švédsku, miesta, kde sa hory a lesy stretávajú s morom, ponúka špecializované oblečenie, obuv a batožinu, ktoré umožňujú užívať si pobyt v prírode v drsnejších podmienkach, škandinávskeho štýlu. Fjällräven, v skutočnom švédskom štýle, sa zameriava na jednoduchosť a praktickosť a v maximálnej miere rešpektuje životné prostredie.

Pobyt v prírode jedine s Fjällräven

Predajňa Fjällräven posilnila ponuku a sieť outdoor obchodov v Bratislave, otvorením novej predajne v roku 2021, v obchodnom centre Nivy. Ponúka široký sortiment outdoor oblečenia značky Fjällräven ako: batohy, čiapky, dámske bundy, nohavice, tričká, kraťasy, ručne šitú obuv Hanwag a doplnky značky Primus.

Okrem toho ich služby zahŕňajú aj možnosť voskovania oblečenia. Materiál G-1000 značky Fjällräven je tým špeciálny materiálom, ktorý používame pri šití outdoor odevov a príslušenstva. Je prispôsobený celému radu klimatických podmienok, čím zaručuje svoju trvácnosť. Na outdoorove oblečenie značky Fjällräven sa vďaka tomu možno 100% spoľahnúť.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo