Bushman

1.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

0940 941 908

BUSHMAN sa od roku 1997 venuje vývoju a výrobe poriadneho oblečenia, ktoré vydrží takmer všetko, prepája a kombinuje materiály, strihy a vlastnosti vojenského, pracovného a outdoorového oblečenia. Pretože sami radi cestujeme a milujeme dobrodružstvo, dobre vieme, čo ľudia na svojich cestách potrebujú.

Z histórie značky BUSHMAN

BUSHMAN vyrába štýlové outodorové oblečenie s použitím prírodných materiálov. Všetko pre váš pobyt v prírode nájdete v predajni BUSHMAN na Nivách.

BUSHMAN sa od roku 1997 venuje vývoju a výrobe poriadneho oblečenia, ktoré vydrží takmer všetko. Prepája a kombinuje materiály, strihy a vlastnosti vojenského, pracovného a outdoorového oblečenia. Pretože sami radi cestujeme a milujeme dobrodružstvo, v BUSHMAN dobre vieme, čo ľudia na svojich cestách potrebujú.

Kolekcie outdoorového oblečenia

Pod značkou BUSHMAN sme za ten čas vytvorili cez tridsať praktických a premyslených kolekcií oblečenia a doplnkov, ktoré pomohli k vyniknutiu aj vlastného osobitného štýlu obliekania. Základ kolekcie vždy tvoria osvedčené výrobky, ich funkčnosť a spoľahlivosť preverili dlhé roky. V BUSHMAN Nerobíme oblečenie na jednu sezónu, nepodliehame aktuálnej móde a snažíme sa stále ísť svojou cestou – rovnako ako ty.

Vždy blízko k prírode

V hardwear oblečení BUSHMAN môžeš chodiť po horách, prejsť pralesom alebo púšťou. Ísť von so psom, na ryby, na pivo. Vyraziť do práce, na pole, na záhradu. Vždy máš istotu, že ťa podrží.

BUSHMAN je značka prirodzeného a nenápadného oblečenia pre ľudí, ktorí chcú byť vždy o kúsok bližšie k prírode, pripravní užiť si dobrodružstvo všedného dňa, čeliť nepredvídateľnému a cítiť sa uvoľnene v každej situácií, na každej expedícií. BUSHMANi milujú prírodu, cestovanie, objavovanie, nové výzvy a hlavne sa chcú cítiť a vyzerať dobre. Našou filozofiou je riadiť sa rozumom, ale vedieť pustiť k slovu aj prirodzenosť. To všetko znamená byť BUSHMAN.

Filozofia a kolekcia voľnočasového oblečenia BUSHMAN

V predajniach BUSHMAN nájdeš tie najlepšie materiály, ktorým môžeš pri svojich potulkách do divočiny či po mestských parkoch veriť, pochádzajú z prírody. Vyrábame oblečenie takmer výhradne z bavlny, kože, vlny, bambusu a ľanu. Tradičné látky sa BUSHMAN spracovávame modernými spôsobmi, a sme tak schopní docieliť nadštandardné vlastnosti a ich skutočne dlhú výdrž. Naviac outdoorové oblečenie a vybavenie zhotovené z prírodných materiálov môžeš na konci jeho cesty ľahko zlikvidovať, alebo zrecyklovať. Je čas vyraziť!

Všetky novinky nájdeš aj z pohodlia domova na www.bushman.sk

Facebook: Bushman Slovensko

Instagram : bushman.sk

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0940 941 908

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo