Stradivarius

1.  poschodie |  Dámske oblečenie

+421 32/14 82 51

Vyjadrite svoj vlastný štýl, v ktorom sa odráža inšpiratívna a vzrušujúca mladistvá tvorivosť. V predajni Stradivarius na Nivách objavíte štýlové dámske oblečenie, ktoré zachytáva najnovšie svetové trendy.

Oblečenie pre mladých

Módne oblečenie a doplnky Stradivarius svoju históriu začalo v  roku 1994,  kedy sa začal písať husľový kľúč, ktorý sa zmenil na našu firmu. Svoj jedinečný štýl oslavujeme pozvaním mladých žien a mužov z celej planéty do sveta melódie, energie a emócii Stradivaria – módnej značky, ktorý sa hýbe do rytmu vlastného nápevu. V ponuke predajne na Nivách nájde mladý človek úplne všetko : košele, nohavice, mikiny, sukne, šaty, doplnky. Všetko aktuálne kolekcie a samozrejme sú aj záverečné sezónne zľavy s výpredaje.

Join Life so Stradivarius

Čo je trendy dnes, nemusí byť aj zajtra, a preto tím návrhárov značky Stradivarius neustále analyzuje najnovšie trendy, aby ich mohli pretaviť do dokonalého oblečenia na každú príležitosť. Stradivarius však ide s dobou a zavádza štandard Inditex Join Life charakterizujúci odevy, ktoré z hľadiska udržateľnosti vynikajú materiálmi a procesmi, pomocou ktorých sú vyrobené a prespievajú tým k trvalej udržateľnosti.

Značka zo skupiny Inditex prináša módne oblečenie a doplnky pre mladých pod symbolom husľového kľúča.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo