SCANquilt

0.  poschodie |  Bytové doplnky, domáce potreby

02/38 10 32 96

Predajňa SCANquilt ponúka dekorácie a bytový textil pre celú rodinu už viac ako 25 rokov. Príďte si vyskúšať vankúše a paplóny do predajne na Nivách, do ktorých sa okamžite zamilujete.

Obľúbené dekorácie a doplnky od bytu

Prioritou značky domácich dekorácii a doplnkov SCANquilt je moderný dizajn a kvalitné materiály, zamerané na zdravý spánok a ľahkú údržbu. Vyberte si zo širokej ponuky paplónov, vankúšov, obliečok, plachiet, matracových chráničov, uterákov, obrusov, diek, doplnkov do kuchyne a ďalších dekorácii.

Prikrývky a paplóny SCANquilt sú ľahké, vzdušné a mäkké, vyrábané škandinávskou technológiou. Spočíva vo vrstvení jemných pavučín z kvalitného dutého polyesterového vlákna, čím zabezpečujú zvýšenú tepelnoizolačnú schopnosť.

Zdravý spánok s paplónmi SCANquilt

V našom programe moderného spania myslíme aj na deti a ich zdravý spánok. Našou prioritou je spríjemniť zaspávanie - vám aj deťom. V SCANquilt  vankúšoch, paplónoch, spacích vakoch, chráničoch na posteľ, županoch, uterákoch, používame vysokokvalitné neprašné výplňové materiály, ktoré nespôsobujú ani nezhoršujú alergie a zaručujú mäkkosť, jemnosť, hebkosť a splývavosť. Spolu s antibakteriálnymi obliečkami je o zdravý spánok postarané. Dobrý spánok je základ. V predajni SCANquilt o tom vieme, príďte si vybrať z ponuky bytových doplnkov a dekorácii do predajne v OC Nivy v Bratislave. Tešíme sa na vás.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo