DORMEO HOME

0. poschodie |  Bytové doplnky, domáce potreby

+421 911 287 210
Map pin icon

Dormeo je značka zameraná na komplexné riešenia pre domácnosť, spánok a zdravý odpočinok. Ak túžite po dokonalom spánku a oddychu, v Dormeo predajni na Nivách nájdete expertov, ktorý vám radi poradia.

Dormeo nie sú len matrace...

Obchod DORMEO HOME v nákupnom centre Nivy je domovom pre nákup všetkého, čo potrebujete pre dokonalý oddych: od anatomických a ortopedických matracov z inovatívnych a prírodných materiálov vhodných aj pre alergikov, vankúša, ktorý sa  prispôsobí vašej polohe pri spánku, nevynechajme kvalitný paplón, ktorý je rovnako nevyhnutný pre spokojnosť a dokonalý oddych. Dormeo obchody ponúkajú široký výber posteľnej bielizne, štýlové dekorácie a vankúše.

Kvalitný oddych a kuchynské spotrebiče Delimano

Aký by to bol oddych bez dobrého jedla: výrobky Delimano zabezpečia, že čokoľvek varíte, vaša skúsenosť s nimi bude príjemná a navyše energeticky efektívna. V našej predajni na Nivách nájdete aj domáce potreby Delimano - inovatívny kuchynský riad, kvalitné kuchynské spotrebiče a mnoho ďalších praktických pomôcok do kuchyne.

Upratovanie môže byt zábava - s Rovus

Oddýchnutí a najedení sa môžeme pustiť do upratovania so spotrebičmi Rovus. Rýchlejšie a ľahšie upratovanie s inovatívnym a jedinečnými produktami značky Rovus, ktoré uľahčia a zefektívnia každodenné upratovanie. A čo je najdôležitejšie, pomôžu o polovicu skrátiť čas venovaný tejto činnosti. Inovatívna línia Rovus Nano je ďalším krokom vpred vo vývoji čistiaceho sortimentu s využitím moderných technológií. Efektívne, ekologické a peniaze šetriace produkty pomôžu vytvoriť lepší, čistejší a bezpečnejší domov.

Toto všetko a ešte omnoho viac môžete nájsť v našej predajni matracov, bytových doplnkov a spotrebičov DORMEO HOME na Nivách v Bratislave.

Dormeo Home, pre Vaše zdravie a lepší život. 

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo