Telekom

0.  poschodie |  Banky, poisťovne a telekomunikácie

0800 123 456
Map pin icon

V Slovak Telekom centre v pobočke na Nivách vybavíte služby mobilnej a pevnej siete, televízie Magio, všetko v prvotriednej kvalite.

Mobilné telefóny a služby Telekom pod jednou strechou

V predajni a pobočke Slovak Telekom v obchodnom centre Nivy ponúkame široký výber mobilných telefónov a príslušenstva a k nim, najvýhodnejšie mobilné paušály, Mobilný internet Telekom a Magio internet ako aj digitálnu televíziu Magio s množstvom TV programov a funkcií.

Mobily s paušálom, Magio internet a televízia = Slovak Telekom

Spoločnosť Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom ponúka jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. Na trh prináša inovatívne riešenia a najnovšie technologické trendy a ponúka komplexné portfólio dátových a hlasových služieb. Vlastní a prevádzkuje rozsiahlu pevnú i mobilnú telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva takmer celé územie Slovenskej republiky.

Slovak Telekom a T-Com

Slovak Telekom pred tým známe ako Slovenské telekomunikácie pôsobia pod značkou T-Com pri pevných službách. Slovak Telekom s ponukou fixných a mobilných služieb, televízie, cloud i vlastných aplikácii predstavujú jednotku na trhu, vďaka 3 miliónom zákazníkov. Teraz vás obslúžia v predajni obchodného centra Nivy, so širokou ponukou mobilných telefónov a príslušenstva k nim. Telekom prináša najvýhodnejšie mobilné paušály, s ponukou Mobilný internet Telekom a Magio internet ako aj digitálna televíziu Magio s množstvom TV programov a funkcií. Telekom vlastní a prevádzkuje rozsiahlu pevnú i mobilnú telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva takmer celé Slovensko. Presvedčte sa o kvalite jeho služieb v novej pobočke Telekom NC Nivy v Bratislave.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo