SMARTSHOP 4ka

0.  poschodie |  Banky, poisťovne a telekomunikácie

0911 103 068

SMARTSHOP 4ka je jedeným z najväčších predajcov telefónov a príslušenstva, s kompletnými službami operátora 4ka. Poskytuje certifikovaný servis a výkup telefónov, spojením čoho budujeme silnú značku na trhu.

4ka nie je len výkup a predaj mobilov

SMARTSHOP 4ka je jedeným z najväčších predajcov telefónov a príslušenstva. V ponuke predajne SMARTSHOP nájdete nie len smart produkty, ale aj kompletné služby operátora 4ka, certifikovaný servis a výkup telefónov, spojením čoho buduje SMARTSHOP 4ka silnú značku na trhu. SMARTSHOP 4ka prevádzkuje viac ako 50 kamenných predajní a eshop s odberným miestom v každej z nich. Vízia v SMARTSHOP 4ka sa opiera o doterajšie skúsenosti a výborný tím ľudí na pozadí, ktorý je pripravený reagovať na výzvy. Buduje firmu v rodinnom prostredí s dlhodobou stratégiou. Za najdôležitejšiu časť firmy považuje práve ľudí, s ktorými spolupracuje.

Predajňa SMARTSHOP 4ka Nivy

Srdečne vás vítame v SMARTSHOP 4ka, v obchodnom centre Nivy. Veríme, že vás očarí nielen široká kolekcia príslušenstva a mobilov, ale aj pridaná hodnota vo forme neustálych inovácii. Nájdete tu smart elektro pre smart home, smart hodinky a náramky, elektrické kolobežky, sonické kefky, robotické vysávače. Samozrejme obľúbené značky mobilných telefónov, buď nové, alebo repasované: Samsung, Apple, Xiaomi a ďalšie a príslušenstvo, ako púzdra, kryty, fólie, nabíjačky, slúchadlá a adaptéry a mnohé ďalšie. Príďte sa presvedčiť do SMARTSHOP 4ka Nivy.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Našu aktuálnu ponuku, akcie a zľavy nájdete na SMARTSHOP 4ka Nivy eshope.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0911 103 068

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo