S našimi kioskami si už nemusíte pamätať, kde ste zaparkovali

Aj vy patríte k tým, ktorí na parkoviskách hľadajú svoje auto? Majte v mobile radšej fotky svojich blízkych a super zážitkov namiesto stĺpov s číslami parkovacích miest. Na Nivách máme parádnu novinku, vďaka ktorej nájdete svoje auto raz dva.

Na Nivách zaparkuje naraz až 2000 áut. Je super, že vďaka tomu u nás nájdete parkovacie miesto úplne bez problémov. Kto by si ale pamätal, kde auto nechal, najmä keď pri každej návšteve parkuje inde? Už si to pamätať nemusíte.

Ako sa parkuje na Nivách

Nájdite vo vnútri centra najbližší digitálny kiosk. Viete si v ňom vyhľadať nielen obchod či službu, ktorú potrebujete, a iné dôležité informácie, ale aj svoje auto. Vyberte v menu vaše parkovanie, zadajte svoju ŠPZ a tadáááá, dostanete informácie o tom, ako dlho už na Nivách parkujete, koľko za parkovanie budete platiť a najmä, kde sa vaše auto nachádza. A to vrátane podlažia a konkrétneho parkovacieho miesta. Pozrite sa s nami, aké je to jednoduché.

 

Všetky užitočné informácie na jednom mieste

Chystáte sa na Nivy autom? Prečítajte si na našej stránke venovanej parkovaniu pár užitočných informácií, ktoré vás budú ako šoféra určite zaujímať. Potrebujete sa dostať do tržnice, na zelenú strechu alebo do autobusovej stanice? Vďaka užitočnej mapke nájdete pre vás najideálnejšie parkovisko a tiež príslušný vjazd do centra. Dozviete sa tiež, kde máme na Nivách nabíjaciu stanicu pre elektromobily, aj že s našou apkou parkujete hodinu navyše zdarma.

3-2-1 štart! Vidíme sa na Nivách.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo