Nový účes aj zdravý kokteil pre vaše vlasy. V salóne Gio.

Máte chuť na poriadnu zmenu alebo si len dopriať chvíľku pre seba? Nech už sa rozhodnete pre jedno alebo druhé, poznáme ideálne miesto. V salóne GIO na vás čakajú profesionálky, pod rukami ktorých dostanú vaše vlasy nový look a špičkovú starostlivosť.

Kadernícky salón Gio

Salón GIO nie je žiadnou novinkou, značka na trhu úspešne funguje už 15 rokov a niekoľko rokov po sebe zbiera tituly Prémiový salón. „Tento titul udeľuje L'Oréal na základe viacerých kritérií. Dôležitý je však predovšetkým zaškolený a kvalitný personál. Sme hrdí na to, že sa nám ho už roky darí obhájiť,“ vysvetlila Stanka Koutunová, manažérka a kaderníčka salónu GIO na Nivách, ktorá zároveň prezradila, že salónov s týmto titulom by ste v Bratislave spočítali na prstoch. Stanka pôsobí v salóne GIO od jeho samotného vzniku, do ktorého nastupovala s niekoľkoročnými skúsenosťami na pozícii školiteľky v medzinárodnej sieti francúzskych salónov.

Pravidelne školené hairstylistky, špeciálne produkty značky L'Oréal, Kerastase a Redken a rodinná atmosféra je to, na čom si kaderníctvo zakladá. Preto ak hľadáte istotu, že váš nový účes neskončí fiaskom, ste na správnej adrese.

Nielen nový look, ale aj dokonalý relax

Salón GIO nie je len obyčajným kaderníctvom. Zabudnite na uponáhľanú kaderníčku, ktorá si na vás vyhradí hodinu a za vami bude netrpezlivo prešľapovať ďalšia zákazníčka. Tu si zaručene oddýchnete a vypnete od každodenných starostí. Vychutnajte si šálku dobrej kávy alebo čaju, pohodlne sa usaďte a zverte sa do rúk skúseným hairstylistkám.

„Pri zariaďovaní salónu na Nivách sme mysleli nielen na celkovú kvalitu vybavenia, ale najmä na klientov a ich komfort. Moderný dizajn a vybavenie GIO je výsledkom práce prestížnych talianskych dizajnérov,“ prezradila nám Stanka.

Masážne SHIATSU umývacie kreslá dokonale prepoja zážitok z masáže celého tela a umývania vlasov či masáže vlasovej pokožky. Máte obavy, že pritom zadriemete? V GIO sú na to zvyknutí a úplný relax je u nich priam žiadaný. 

Pre milovníkov súkromia je v salóne diskrétna zóna, ktorú môže využiť ktokoľvek, kto si chce absolútne nerušene užiť kadernícke služby. „Chodia k nám ženy moslimky, ktoré vyhľadávajú separátnu časť, kde si môžu bez obáv odhaliť hlavu a užiť si úpravu svojich vlasov. Tiež k nám chodia verejne známi ľudia, politici, herci, speváci, ktorí sú pri úprave ich vlasov radšej menej na očiach verejnosti,“ vysvetlila nám Stanka.

Tajomstvo krásnych vlasov je v zdravej pokožke

Starostlivosť o vlasy nie je veda, no i tak sa neraz dopúšťame viacerých chýb. Podľa hairstylistky z GIO sú tými najčastejšími nešetrné rozčesávanie vlasov a zlý výber hrebeňa či kefy. Časté umývanie vlasov vysúša vlasovú pokožku, ktorá má potom tendenciu vyrovnávať Ph, čím sa premasťuje ešte viac a výsledkom sú mastné vlasy. Suché šampóny by podľa Stanky tiež nemali byť každodenným spoločníkom, ale skôr prvou pomocou, keď naozaj nestíhame. 

Výber vlasovej kozmetiky a produktov je dnes už naozaj široký. Hairstylistka z GIO však odporúča nezabúdať na 3 základné pravidlá – používať kvalitný šampón na správny typ vlasov, dopriať vlasom regeneráciu v podobe kondicionéru alebo masky a nevynechať pred fúkaním alebo žehlením termoochranu.

V salóne GIO na Nivách môžete absolvovať detailnú diagnostiku stavu vašich vlasov a vlasovej pokožky. Špeciálna kamera napojená na iPad dokáže zväčšiť obraz až 16x a odhaliť tak problémy od korienkov až ku končekom vašich vlasov. Trápi vás vypadávanie vlasov, lupiny, rozštiepené, lámajúce sa vlasy, ...? Doprajte si regeneračný obrad! Kokteil namiešaný na mieru pre vaše vlasy prenikne hlboko do vlasu. Výsledný efekt uvidíte okamžite a vydrží vám tak 3 až 4 umytia. Stanka radí dopriať si takúto výživnú bombu raz do mesiaca.

Späť k prirodzenosti

Dnešné vlasové trendy sú návratom k prirodzenosti. Dámy preferujú prirodzené presvetlenie účesu, tzv. baleáže, melíry, siahajú skôr po platinových farbách. Sedenie na home officoch nás podľa haistylistky potiahlo viac k pohodliu a ľahkej úprave vlasov. Dominujú rovné strihy, boby, pri ktorých sú vlasy väčšinou dlhé po bradu s postupným zostrihom vzadu. V obľube ale aj naďalej zostávajú vlny či contouring okolo tváre. Ak si neviete rady, čo by vám mohlo pristať, zastavte sa na Nivách a nechajte si poradiť.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo