Neuveríte, oslávili sme nový rok už v septembri

3… 2… 1… šťastný nový rok! Priskoro? Vôbec nie. Bratislavské Nivy centrum oslávilo v sobotu svoje druhé narodeniny a s nimi aj nový rok spoločných zážitkov. Nechýbala poriadna zábava pre najmenších ani rozdávanie super darčekov a možnosť vyhrať až 1 000 eur na dovolenku.

S deťmi to na narodeninovej oslave roztočili Šmolkovia. Malí návštevníci sa mohli fotiť s maskotmi aj súťažiť o ceny. Rad na fotenie so Šmolkami si vystála aj mamina Paula so svojimi deťmi Emkou a Oliverom. „O akcii sme počuli v rádiu, tak sme sa rozhodli deťom urobiť sobotný program,“ prezradila nám Paula. Na Nivy prišli po druhýkrát a zrejme sa oplatilo. Emka chytila v súťaži loptu hneď dvakrát, a tak si mohla z akcie odniesť odmenu nielen ona, ale aj jej mladší brat. Po super zážitkoch so Šmolkami sa vybrali ešte na nákupy a zelenú strechu.

6-ročná Emka sa odfotila so svojou obľúbenou Šmolinkou.

6-ročná Emka sa odfotila so svojou obľúbenou Šmolinkou.

Na svoje si ale neprišli len deti. Za 10 bodov v apke Ahoj Nivy! ste si mohli dať urobiť 360° fotku alebo video. O záujemcov nebola núdza a bolo vidieť, že návštevníci si to naozaj užívajú, neváhali siahnuť aj po bláznivých rekvizitách.

O zábavu pri fotení nebola núdza.

O zábavu pri fotení nebola núdza.

Čo by to bolo za narodeniny bez poriadnych darčekov? Stačilo nakúpiť za 30 eur a mohli ste sa zaradiť nielen do žrebovania o poukaz v hodnote 1 000 eur na dovolenku, ale si tiež vybrať jednu z okamžitých výhier ako stolný mixér ETA, večeru v reštaurácii Mestečko, mesačné členstvo vo Form Factory, kabelku od ZEN Diamonds, topánky podľa vlastného výberu v PlanBE, difúzer od Dermacolu a mnoho ďalších.

Šťastie skúsili aj Dominik s Dominikou. Ako nám prezradili, na Nivy chodia pravidelne. „Chodievame si sem sadnúť do reštaurácií alebo na zelenú strechu, prípadne na nákupy. Najradšej máme strechu a Konn Food Bar,“ povedal nám Dominik. Dnes sa rozhodli spojiť príjemné s užitočným. Za nákup v drogérii si vylosovali prosecco od rodinného podniku Marea, ktorý je známy svojou ponukou stredomorských potravín. Zostáva im už len držať palce, aby ich vylosovali aj na spoločnú dovolenku.

Dominik s Dominikou skúšajú šťastie v súťaži o 1 000-eurový poukaz na dovolenku.

Dominik s Dominikou skúšajú šťastie v súťaži o 1 000-eurový poukaz na dovolenku.

Oslava 2. narodenín Nivy centra vyvrcholila krájaním torty a poriadnym Šmolko koncertom.

Nivy sú miestom jedinečných zážitkov

Len vďaka vám sú Nivy takým jedinečným, rozmanitým a príjemným miestom. Autobusová stanica, jedinečná gastro zóna, široká ponuka nákupných možností a unikátna zelená strecha s množstvom možností pre trávenie voľného času sa za dva roky stali miestom naozaj pre všetkých.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo