Dokonalý chill na streche Nív: 4 top veci, ktoré musíte vyskúšať

Nová sezóna na streche Nív odštartovala. Odbehnite si na piknik, na rande alebo tri kolá na bežeckej dráhe. S populárnou fotografkou Ninou Skalíkovou a travel blogerom Milanom Bez Mapy sme vyskúšali všetko, čo tento zelený priestor uprostred hlavného mesta ponúka a tu sú naše tipy!

Nabíjačka v lavičke a free wifi 

Zoberte si kávičku, sadnite si na lavičku, počúvajte hudbu a relaxujte. Na celej streche Nív máte bezplatnú wifi, a ak by sa vám náhodou vybil mobil, stačí sa napojiť do USB konektorov, ktorými sú vybavené lavičky aj ležadláMôžete si sem pokojne presunúť aj svoju kanceláriu alebo home officeV tieni stromov, s bosými nohami na tráve a počítačom na kolenách vám pôjde práca od ruky! 

Lavičky na streche Nív sú vybavené USB konektormi, ktoré vám nabijú vaše elektronické mašinky. Zdroj: Nivy centrum 

Úchvatné výhľady na mesto s drinkom v ruke  

Či už si odbehnete na obed alebo večerný drink, pohľady na panorámu mesta zo strechy Nív sú očarujúce za svetla, no aj keď sa zotmie. Nevieme sa rozhodnúť, kedy je výhľad krajší. V Tržnici Nivy je stála ponuka domáceho aj svetového gastra. Poctivo pripravované špeciality vám ochotne zabalia, aby ste si ich mohli vychutnať pod holým nebom na zelenej streche. Vyskúšajte to! 

Mesto ako na dlani, vychutnajte si romantické výhľady zo strechy Nív. Zdroj: Nivy centrum 

Grilovačka pod holým nebom 

Pozvite priateľov na privátny piknik s dobrotami na grile. Nivy prenajímajú záhradný gril aj s potrebami na grilovanie. Stačí si vybrať čas, zarezervovať gril na stránke https://gril.nivy.com a hostina na tomto netradičnom mieste sa môže začať.   


Celoročný fit program  

Beh na 550 metrov dlhej dráhe, tréning na workoutových ihriskách alebo joga na tráve? Spôsob, akým sa chcete udržať vo forme, je na vás. Strecha je počas sezóny k dispozícii všetkým športovým nadšencom. 

Zelená strecha Nivy centra je otvorená denne od 6.00 do 21.00 hod. Sledujte pripravované podujatia na nivy.com alebo si stiahnite apku Ahoj Nivy!, aby vám nič podstatné neuniklo.   

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo