Ahoj Nivy! Apka, ktorú sa oplatí mať v mobile

Na Nivách sa toho spája mnoho. Od autobusovej stanice cez širokú ponuku obchodov a služieb až po jedinečnú gastro zónu či zelenú strechu s množstvom príležitostí na trávenie voľného času. Ak vás Nivy oslovili, s aplikáciou Ahoj Nivy! sa na nich nielen lepšie zorientujete, ale aj zažijete viac.


Na Nivách sa nestratíte

V apke Ahoj Nivy! nájdete jednoduchú mapku rozdelenú na poschodia. Svoj obľúbený obchod tak nájdete už za pár sekúnd. Po zadaní vašej polohy a hľadaného miesta na Nivách vás mapka, dokonca, odnaviguje najkratšou cestou až do vášho cieľa.

Sledujte len to, čo vás zaujíma

Už nemusíte sledovať ponuky, ktoré vás nezaujímajú. Navoľte si v Ahoj Nivy! sledovanie len tých obchodov a služieb, ktoré chcete. Ich aktuálna ponuka sa vám bude zobrazovať priamo na úvodnej stránke vašej aplikácie. Ponuku svojich favoritov na Nivách si môžete v časti Obchody kedykoľvek zmeniť.

Zbierajte body a vymieňajte ich za odmeny

V apke Ahoj Nivy! môžete tiež zbierať body a vymieňať ich za odmeny. Čím viac bodov budete mať na konte, tým atraktívnejšie odmeny môžete získať. Zľavu na nákup v kvetinárstve, optike, u hodinára či barbera, ale aj lístok na autobus do Hainburgu či Viedne.

Prvé body sa vám na konto pripíšu hneď po inštalovaní apky, ďalšie, ak vyplníte svoj profil. Odmeníme vás aj za každý deň, ktorý sa rozhodnete zavítať na Nivy. A to nie je všetko. Už čoskoro budete môcť získavať body aj hravou formou, skenovaním QR kódov pri potulkách Nivami.  

Tak zbierajte body a odmeňte sa swajpnutím zľavy či odmeny priamo u vybraného predajcu alebo na informačnom pulte na Nivách.

Zaregistrujte sa a užívajte si benefity apky Ahoj Nivy!

Aplikácia je dostupná na Google Play aj v App Store, prípadne po zotmení naskenovaním QR kódu priamo z fasády Nív.

Sledujte ponuky svojich obľúbených obchodov, plánované otváranie nových predajní či pripravované podujatia na Nivách. S apkou Ahoj Nivy! budete mať všetky informácie prehľadne na jednom mieste a k tomu ešte o čosi naviac, napríklad aj hodinu parkovania zdarma.Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo