Vyhrajte nákupy so stylistkou na Nivách!

Ak nie ste práve najlepší kamaráti s módou alebo len chcete oživiť svoj šatník či skúsiť niečo nové, vybehnite na nákupy so stylistkou. Prinášame vám parádnu súťaž o nakupovanie s Andreou Ziegler.

Andrea študovala styling v Miláne. Práve tam pochopila koncepčnosť a funkčnosť módy a dnes radí ženám aj mužom vrátane známych osobností na televíznych obrazovkách, ako správne skombinovať svoje kúsky oblečenia. Najradšej sa však venuje jednotlivcom, ktorí sa na ňu obracajú kvôli farebnej typológii, pretriedeniu šatníka či asistencii pri nakupovaní.

Nakupovanie so stylistom je naozaj pre každého

Keď sa už rozhodnete stráviť čas s Andreou Ziegler, mali by ste mať jasno v tom, čo od nakupovania očakávate a koľko do neho chcete investovať.

Nezáleží na tom, či ste žena alebo muž, alebo koľko máte rokov. Možno ste v móde úplne stratení a potrebujete v obliekaní poradiť od základov. A možno si chcete len overiť, či módu cítite správne a máte v šatníku tie správne kúsky. Alebo vás čaká nejaká špeciálna príležitosť a vy neviete, čo na seba? Andrea vám pokojne pomôže aj s výberom krajších teplákov na prácu z domu či atraktívnejšieho pyžama.

Čo vás čaká po výmene bodov v apke?

Stačí vám už len netrpezlivo čakať na telefonát od Andrey. Počas neho si spoločne ujasníte, čo od nákupov očakávate, čo si chcete kúpiť, či potrebujete pomôcť s niečím, s čím si sami neviete rady, ... Môžete jej vopred poslať aj svoju fotku, aby videla, aký ste typ. A potom už zostáva len dohodnúť si termín.

Nákupy na mieru

S Andreou si na Nivách užijete 4 hodiny plné módnych inšpirácií a tipov. Nemusíte predtým chodiť do posilňovne, žiadne bezcieľne behanie po obchodoch vás nečaká. Andrea už na základe vášho telefonátu bude mať predstavu, do ktorých obchodov vás zoberie, aby ste tam našli kolekcie a veľkosti, ktoré vám sadnú.

A keďže je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť, Andrea vám bude názorne ukazovať, čo sa vám hodí, ktoré kúsky sa dajú vzájomne kombinovať, aby ste vedeli, ako správne nakupovať. Neexistujú žiadne pravidlá! Môžete spoločne zabehnúť do obchodov s oblečením, s topánkami, kabelkami a doplnkami, môžete si nechať poradiť dokonca aj s výberom správneho odtieňu rúžu. Na Nivách na vás čaká naozaj široká ponuka obchodov.

„Móda pre mňa nie je komerčná záležitosť. Nie je to o časopisoch, cenách, brandoch. Móda je komunikačný nástroj,“ prezradila nám Andrea. Každý kúsok môže podľa nej samostatne vyzerať skvelo, no keď ich nakombinujete, výsledok je zase iný. „Pre mňa je dôležité, aby sme spoločne vybrali také kúsky, ktoré budú mať vo vašom šatníku využitie. Preto pracujeme aj s farbami, strihmi a typom oblečenia, aké už máte doma,“ vysvetlila.

Nové kúsky do vášho šatníka

S Andreou si vybrané outfity nafotíte a necháte si ich v obchodoch odložiť. Keď sa budete blížiť k záveru spoločného nakupovania, vydýchnete si napríklad na kávičke a preberiete si, čo vás ešte zaujíma, zosumarizujete nakupovanie a vyberiete favoritov, ktorých sa oplatí mať v šatníku. Nikde, samozrejme, nie je napísané, že si ich musíte kúpiť. No bola by asi škoda, nechať ich v obchode. Čo poviete?

Poďte súťažiť o nakupovanie s Andreou Ziegler na Nivách!

Už čoskoro pribudne táto užitočná novinka aj v našej apke Ahoj Nivy!, kde si ju budete môcť dopriať za body.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo