Spa Ceylon

2.  poschodie |  Zdravie a krása

Map pin icon

Rituály využívané v Spa Ceylon, ako aj celý rad vzácnych prírodných receptúr, ktoré čistia, hydratujú, ošetrujú, zjemňujú a upokojujú vaše telo, myseľ aj dušu, sú prebrané z kráľovských relaxačných, omladzovacích a liečebných kráľovských rituálov a holistických liečebných prístupov ajurvédy. 

Ajurvédska kozmetika od Spa Ceylon

Predajňa Spa Ceylonsa špecializuje na predaj produktov založených na princípoch ajurvédy. Sortiment zahŕňa širokú škálu produktov vrátane esenciálnych olejov, kozmetiky, aromaterapeutických sviečok a mnoho ďalších. Tieto produkty sú vyrobené z organických zložiek a majú za cieľ ponúknuť prírodné a relaxačné zážitky. Ayurveda wellness v Spa Ceylon je tu pre všetkých, ktorí milujú relax, vôňu exotických olejov stimulujúcich nervový systém či ľudí, ktorí sa potrebujú efektívne zbaviť stresu a načerpať novú energiu.

Kvalitné esenciálne oleje

Vysoko účinné produkty Spa Ceylon sú vyrábané len z tých najčistejších prírodných ingrediencií. Sú obohatené o silné ajurvédske certifikované organické esenciálne oleje, vzácne prírodné minerály, panenský kokosový olej, bohaté morské soli a najkvalitnejšie legendárne cejlónske koreniny. Naše receptúry sú vytvorené s cieľom potešiť zmysly. Doplnené sú o luxusné bohaté arómy inšpirované vôňami tohto ostrova s prímesou jemných tónov aromatických esenciálnych olejov z exotických kvetov, byliniek, ovocia a dreva.

Príďte sa presvedčiť do našej predajne Spa Ceylon v Nivy centre, ak potrebujete:

  • upokojiť, alebo zmierniť stres, 
  • hľadáte pohodu, relaxáciu a obnovenie rovnováhy, 
  • tužíte po hlbokom a pokojnom spánku,
  • chcete aby vaša pleť vyzerala svieža a mladistvá

Tešíme sa na vás.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo