PetCenter

0.  poschodie |  Služby

0909 255 234

Všetko pre vaše domáce zvieratká pekne pohromade, v predajni PetCenter, v centre Nivy. Objavte široký sortiment chovateľských potrieb - jedla, produktov, doplnkov a potrieb pre psov, mačky a ďalších domácich miláčikov.

Pet shop s ponukou nielen pre mačky a psov

Okrem asi najširšej ponuky kvalitných krmív pre psov a mačky všetkého druhu – granule, pasty, konzervy, paštéty, mliečka pre šteniatka a mačičky, kapsičky, máme pre domácich miláčikov aj hračky a škrabadlá, maškrty, podstielky a pelechy, búdy pre psa, klietky, prepravky, vhodnú kozmetiku a oblečenie.

V našom pet shop nájdete všetko čo potrebujú hlodavce a vtáky, krmivo, rastlinky, jazierka a príslušenstvo pre chov rybiek a širokú škálu produktov a krmiva pre teraristikov. V PetCenter si uvedomujeme, že pet shop ponuka nekončí krmivom pre mačky a psa, u nás zakúpite známe aj menej obvyklé druhy zvierat - stačí sa zastaviť v predajni a náš kvalifikovaný personál vám ochotne poradí.

Vernosť sa v PetCenter opláca

Naša spoločnosť vznikla s jediným a jasným cieľom: ponúknuť chovateľom domácich zvieratiek bezchybný servis a kompletnú starostlivosť, aby si mohli užívať spoločnosť svojho miláčika bez starostí a naplno. A ak chcete s každým nákupom krmiva a doplnkov zároveň šetriť na ten budúci, určite sa oplatí zaregistrovať sa v programe Verného pána. PetCenter s.r.o. - Vernostný program. Každý mesiac môžete vyberať z akčných ponúk pre verných zákazníkov.

Novú predajňu s chovateľskými potrebami PetCenter nájdete na prízemí nákupného centra Nivy.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0909 255 234

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo