Véda

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Namasté a dobrú chuť priatelia! V indickej reštaurácii Véda si na svoje prídu všetci milovníci klasickej indickej kuchyne, pričom sa myslí predovšetkým na vegetariánov a rovnako aj vegánov.

Chuť Indie v rastlinnom šate

Veda je indická reštaurácia, ktorá prináša unikátny zážitok z autentickej indickej kuchyne v modernom prevedení pre vegánov aj vegetariánov. Táto reštaurácia spája bohaté koreniny a tradičné recepty Indie s filozofiou rastlinného stravovania, čo umožňuje zákazníkom vychutnať si zdravé a chutné jedlá bez použitia živočíšnych produktov.

Véda je miesto, kde si vegáni prídu na svoje

Hlavnou filozofiou reštaurácie Véda je poskytovať chutné jedlá, ktoré sú nielen zdravé, ale aj eticky a ekologicky udržateľné. Táto filozofia sa odráža v každom aspekte reštaurácie, od výberu surovín až po prípravu jedál.

Zastavte sa vo Véda ochutnať a spoznať napríklad autentický indický chlieb Naan, veggie Tom kha, veggie "mäsové" guľky, veggie stroganov, chana masala, Kadai Paneer alebo veggie Tikka masala. Určite sa oplatí ochutnať aj Mango lassi - jogurtový nápoj s mangom, kardamonom a škoricou.

A to nie je všetko. Obzvláštniť môžete aj svoju domácu kuchyňu tradičným indickým korením, či inými potravinami, ktoré zoženiete jedine vo Véda. 

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo