Sladká bodka

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Sladká bodka-miesto, kde sa dobre najete a odchádzate s pocitom domova v žalúdku a pokojom v srdci.

Wafle a ďalšie dobroty slovenskej kuchyne

Niet nad našu tradičnú, slovenskú kuchyňu. Máme to prosto v sebe. Mnohé desaťročia sa tradícia slovenskej kuchyne dedila z generácie na generáciu. Preto sa neradno čudovať, že jedlá našich starých mám sú vždy tie najchutnejšie. Platí to však len v prípade, že sa zhotovujú z poctivých surovín! A presne touto myšlienkou je sprevádzaná naša jedinečná Sladká bodka.

Sladké menu v Sladká bodka

V Sladká bodka varíme s radosťou a láskou, či už pre obľúbencov sladkých, alebo slaných jedál. Nájdete u nás obedové variácie v podobe výborných domácich pirohov, klasických jedál z poctivej hovädziny a bravčoviny, pripravovaných kuchárom vždy len z čerstvých a najmä vysoko kvalitných ingrediencií. Samozrejme, žalúdok vám zahreje jedna z našich chutných polievočiek.

Dezerty ako sladko bodka

Po výdatnom obede si s vašou ratolesťou môžete vychutnať čerstvé bubble wafle s čokoládou, ovocím, alebo Oreo plnkou. Ak máte chuť na niečo zo sveta, vychutnajte si výraznú chuť corndogu-párku, zapačeného v chutnom, kukuričnom cestíčku.
A prečo s pokojom v srdci? Pretože obedom v našej reštaurácii Sladká bodka na Nivách pomôžete sociálnemu podniku a podporíte našich hendikepovaných zamestnancov, ktorí sa napriek svojim ťažkostiam snažia život brať s ľahkosťou.

Dobrú chuť.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo