Promo Caffe

1. poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

0948 677 777
Map pin icon

Kaviareň PROMO CAFFE ponúka svojim zákazníkom výnimočnú kávu Cafe Reserva, ktorá je držiteľom pečate Rain Forest Alliance Certified. Teraz aj v nákupnom centre Nivy.

Kaviareň s ohľadom na budúcnosť planéty

Výberom produktu – kávy s Rainforest Alliance certifikátom PROMO CAFFE potvrdzuje záujem o kolektívnu snahu o trvalú udržateľnosť a pozitívny vplyv voči ľudom aj planéte.

Novootvorená kaviareň v nákupnom centre Nivy vytvorila priestor pre milovníkov kávy a požitkov. Kaviareň je rozdelená tak,  aby si svoje miesto našli nefajčiari, ale rovnako aj fajčiari, vrátane milovníkov cigár, ktorých určite poteší ich široký výber. PROMO CAFFE prináša svojim zákazníkom pocit pohody v príjemnom prostredí s dotykom luxusu, aby sa sem radi vracali.

Nie je to len ďalšia kaviareň v Bratislave...

Zastavte sa na chvíľku a vychutnajte si svoju rannú šálku kávy, croissantové raňajkové menu alebo zákusky v kaviareni PROMO CAFFE. Rozšírená ponuka nealkoholických nápojov, vegan wines, cocktailov a prémiového alkoholu naplní očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Príďte si oddýchnuť, vychutnať čas s priateľmi do PROMO CAFFE v  príjemnom prostredí nákupného centra Nivy v Bratislave.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo