Mestečko

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Atmosféru pivovarníckeho mestečka teraz zažijete aj v Bratislave. U nás si môžete pochutnať na tom najlepšom pive, čo doma máme.

Každé mestečko má niečo, čím sa môže pochváliť. My v Hurbanove máme úrodnú čiernu zem a najväčší počet slnečných dní v roku a množstvo bažantov v poliach, ktoré sú už oddávna symbolom hojnosti. Preto máme ideálne podmienky na pestovanie jačmeňa a varenie piva. Pred 50 rokmi tu vyrástla sladovňa, z ktorej sa po celom meste šíri typická vôňa sladu a láka návštevníkov do hlavného mesta pivovarníctva.

Mestečko pub  v Hurbanove a na Nivách

Okrem iného sa u nás vyrobil prvý radler bez alkoholu, prvé 0,0 % pivo či dokonca prvé plechovkové pivo pre vesmírnu expedíciu Sojuz. Po prehliadke pivovaru určite nevynechajte ani návštevu v najstaršej hvezdárni na Slovensku. Hviezdnu atmosféru sa vám pokúsime priblížiť aj v našom novom podniku na Nivách, inšpirovanom našim pivným Mestečkom. U nás si môžete pochutnať na tom najlepšom pive, čo doma máme.

Ležiak a výčap Zlatý Bažant

Pub Mestečko nie je len tak obyčajnou pivárňou. Pozývame vás na hviezdnu ponuku - výnimočný, 6 týždňov varený ležiak Zlatý Bažant ’73 inšpirovaný najstarším zachovaným varným listom piva Zlatý Bažant z roku 1973. Na výčape piva nájdete aj ďalšie produkty z portfólia Zlatého Bažanta, vrátane obľúbených radlerov a piva s 0,0% obsahom alkoholu, ale tiež aj craftových pív z kočovného pivovaru Bradáč.

Príďte sa inšpirovať do Mestečka pubu na Nivách a zažiť ako chutí pravé slovenské pivo.

Cíťte sa u nás ako v Hurbanove!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo