Cafepoint

0.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

02/20 92 12 08

CAFEPOINT od roku 2010 prináša na Slovensko krásny, voňavý a pestrý svet kávy. Príďte sa presvedčiť do predajne na Nivách.

Pre milovníkov kávy

Predajne CAFEPOINT už viac než desať rokov sprostredkovávajú svojim zákazníkom jedinečné zážitky z tých najkvalitnejších káv z celého sveta. Z našej kávy sa ročne pripraví viac ako šesť miliónov šálok tohto lahodného nápoja. Čaká vás takmer nekončiaca ponuka káv - zrnková káva Arabika, Robusta, Bio káva. Kávové kapsule - Nespresso, Dolce Gusto, Cremesso, Illy ipresEspresso, Lavazza Blue. Ak ste už mali kofeínu na dnes dosť, v ponuke je aj bezkofeínová káva - mletá, zrnková ako pods i kapsule. Pripravení sme aj pre milovníkov instantnej kávy a čajov.

Ponuka predajne CAFEPOINT

Svet milovníkov kávy sa nezaobíde ani bez profesionálneho príslušenstva - kávovary: automatické, balistické, pákové, mlynčeky na kávu ručné i elektrické. Pravá chuť kávy dokáže vyniknúť nie len vďaka jej kvalitnej príprave a prvotriednym kávovým zrnám. Prezentácia v jedinečnej šálke na espresso, ci kapučíno tento zážitok prenesie na najvyššiu úroveň.

Príďte sa presvedčiť do predajne  CAFEPOINT na nivách, tešíme sa na vás.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo